Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73070 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 070 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (33942385)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42488774)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás Istvánmezőn, a Városliget közelében! Budapest XIV. kerületében kínálunk megvételre egy 93 nm-es, erkély...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22373726)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91484337)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (44522895)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Pest MEGYE***Halásztelek***Családi ház***Ikerház***4+2 szoba Eladásra kínálok Pest megyében Halásztelken a Dobay cukrászda, Sp...
127 500 000 HUF
1 237 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43849313)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45389281)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
==Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! == Budapest IV. kerületében, Me...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53992239)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
==Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! ==Budapest IV. kerületében, Megy...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (44649571)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3724 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség simontornyán. Két épület, hatalmas telek, komoly POTENCIÁLSimontornya egyik kiváló elhelyezkedésű részén kín...
85 000 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (45779694)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi Nagyszénászugban eladó egy 60nm családi ház. a tetőtér beépítésével a mérete tovább növelhető. Gondozott kertjében so...
71 572 920 HUF
1 192 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98754624)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
TULAJDONOSTÓL Budapest XXII. kerületében, a Nagytétényi úton kínálok megvételre egy 67 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy 10 emel...
79 990 000 HUF
1 193 880 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (42722244)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladom 86 nm-es hasznos alapterületű abszolút száraz, világos, belső adottságait tekintve nagyon élhető elrendezésű helyiségekb...
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
38 500 000 HUF
203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
youtube videó Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (62834743)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Dobozi lakótelepen, a víztorony mellett 4 emeletes, 16 lakásos társasházban, 4. emeleti, 73 m2-es, 3 szobás, erkélyes...
63 500 000 HUF
869 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (48454377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában, Hajdú-Bihar vármegye egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 82 m²-es, jó állapotú családi h...
88 900 000 HUF
987 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ebesi ikerház hirdetés (83363542)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Ebesen kínálunk eladásra, igazán különleges, , magas műszaki tartalommal megépített új családi házat, amely ideális választás l...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (44652131)
57 napja a megveszLAK-on