Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72654 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 654 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (35481142)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a Balla Ingatlan Kínálatában! Szigetszentmiklós – Duna-part közelében, nappali + 4 szobás családi ház eladó Sziget...
99 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (27483859)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Szigetszentmiklós központjában egy 4. emeleti társas házi lakást. 1973- Ban épült, Szigetelve Van! Teherment...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (48784573)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 5
XXIII. kerületben Pest Erzsébet Határában Újtelepen 3 Szintes Családi Ház Eladó Akár Több Generáció Számára Is! 3%-Os Hitel K...
118 990 000 HUF
881 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (37538194)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 6+ 4 fél
Eladásra kínálunk Bodajkon egy 211 m2-es nettó lakóterülettel rendelkező többgenerációs Téglaépítésű Családi Házat 828m2-es tel...
76 000 000 HUF
360 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csővári családi ház hirdetés (96727891)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 3
Eladó 84 m2-es beköltözhető állapotú családi ház Csőváron, 1435m2-es kerttel! Csővár nyugodt, falusias környezetében kínálunk...
40 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38326947)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Érd-Vincellér részén, frekventált helyen eladó egy 160 nm-es, 4, 5 szobás, belső kétszintes, önálló, nagy teraszos, családi ház...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (67347239)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós központjában, 85 négyzetméteres családi ház! Az Akciós ár 77, 9 Millió helyett Fix 74 Millió forint m...
74 000 000 HUF
870 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (91947982)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Göd kedvelt, csendes részén! Eladásra kínálunk egy 60 m²-es, téglaépítésű családi házat és a hozzá tartozó,...
59 700 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (69382545)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Összeköltözök figyelmébe ajánlom! Szigetszentmiklós központjában eladó egy kétgenerációs, 101 nm-es családi ház, 567 nm-es ös...
109 000 000 HUF
1 079 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (45336468)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske újépítésű, kedvelt zöldövezeti részén 2026. Év végi átadással az alábbi paraméterekkel rendelkező, összkomfortos cs...
61 750 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (95734238)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Balla Ingatlan siófoki irodájának ajánlatában. Siófokon, Ezüstparton, szabadstrandhoz közel, vízparttól 8 perc sétára 4 laká...
86 900 000 HUF
1 448 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (79636358)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XXII. kerületének csendes, ősfás részén kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakást, kis lakótelepi...
62 900 000 HUF
1 367 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (97753788)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház /Csepel Szabótelep/zöldövezeti környezetben Csendes zöldövezeti utcában eladó egy 70 nm-es, inga...
71 900 000 HUF
1 027 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (35376436)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest – Pozsonyi utcában 46 m2-es, 2 szoba (+ gardróbszobás) felújítandó panellakás eladó! Az ingatlan 10 emeletes ház 3. em...
52 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (52417937)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2360 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó rugalmas költözéssel Pilis telepi részén. Az ingatlan jó állapotú bruttó 140 nm -es mely egy 2364 nm-es a há...
70 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (52723972)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 660 m2
Telekterület: 124 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Cegléd szívében - ahol a tér, a nyugalom és a lehetőségek találkoznak Cegléd legbelső magjában, a városközpon...
49 900 000 HUF
75 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (65424378)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag a Balla Ingatlan Ajánlatában! Budapesten, a XXI. kerületben, Csepel- Csillagtelepen kellemes zöld környezetben egy ...
59 900 000 HUF
966 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (49621763)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2