Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72805 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 805 db
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (95744348)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4
Kiskunlacházán, a főúthoz közel, de csendes környezetben eladó egy 150 négyzetméteres, 4 szobás családi ház. Az ingatlan kivál...
57 000 000 HUF
335 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi tégla lakás hirdetés (14427749)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Taksony, Tópart Lakópark – csendes, rendezett, újabb építésű környezetben, 2022-ben épült, nettó 91 m2-es lakás (ikerházi lakás...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nőtincsi családi ház hirdetés (43347237)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2021 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel álmai otthonát Nőtincsen – 5 szobás ház várja Önt a béke szigetén! Fedezze fel álmai otthonát Nőtincsen, ahol a c...
124 900 000 HUF
624 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (53229443)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 7
Szigetmonostoron Kétgenerációs Családi Ház Eladó! ! Szigetmonostoron kínáljuk eladásra ezt a 223nm-es, kétgenerációs családi h...
109 900 000 HUF
492 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (59494339)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 5343 m2
Szobaszám: 3
Kétyen eladó használt családi ház várja új tulajdonosát! Ez az ingatlan a csendes, de mégis központi elhelyezkedésének köszönhe...
19 900 000 HUF
148 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (96191735)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XV. kerület közkedvelt részén, Rákospalotán eladó egy 52 m²-es, nappali + 1 hálószobás, első emeleti, jó elrendez...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőcei családi ház hirdetés (38543343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1926 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szőcén, az Őrség egyik legnyugodtabb kis településén egy szomszédmentes, teljesen felújított tégla ház – extra lakóegység...
43 500 000 HUF
580 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalatárnoki családi ház hirdetés (94845745)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 5354 m2
Szobaszám: 2
Ha nyugalomra, térre és egy igazán szerethető otthonra vágyna, ezt a zalatárnoki családi házat érdemes megnézni! Jellemzők: ✨...
27 900 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34244227)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A belváros szomszédságában, frekventált helyen elhelyezkedő 4 lakásos ház földszintjén ajánlom figyelmükbe ezt a 63 m2 alapterü...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34277774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában kínálok megvételre egy jó elosztású, 51 m²-es lakást, amely ideális saját otthonnak vagy befektetésnek is...
54 500 000 HUF
1 068 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpetényi ikerház hirdetés (92533274)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 3
Eladó újépítésű, 98 négyzetméteres, 3 hálószobás igényesen kialakított ikerház fél Felsőpetényben. Felsőpetény egy festői fek...
79 900 000 HUF
815 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (58867279)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
18. kerület kertvárosias részén az Újpéteri telepen kínálunk megvételre egy földszintes, kétszobás, amerikai konyhás családi há...
88 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (98437798)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunaújvárosban a Csillagdombi lakóparkban a város legkedveltebb övezetében egy 110nm-es 2. emeleti lakás eladó! A lakáshoz kü...
88 900 000 HUF
808 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (73662373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a csendes és családias Kossuth Lajos utcában egy belső kétszintes, n...
76 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (39258763)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Modernizált Családi Ház Hatalmas Telekkel – Maglód, Krisztinatelep Eladásra kínálunk Maglód egyik legkedveltebb, csendes részé...
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (68548255)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
A megvételre kínált ingatlan Borsod második legnagyobb városában, Ózdon, a városközponthoz közel, a Katona József úton találhat...
15 900 000 HUF
212 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (79742444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Új Építésű Családi Ház-Nagy Telek- Erdőkertes-3szoba-Nappali-Konyhasziget - 103 m² lakótér + 800 m² telek -3 külön nyíló szoba...
103 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37369787)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedvelt Részen Soroksáron Fiatalos, Teljesen Új Nappali + Két Hálós Lakás Eladó! - 75Nm + 8 Nm Kertre Néző Erkély - Nappali -...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74843415)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. Ker Óhegy közkedvelt városrészében a Mádi utcában eladásra kínálunk egy 5. emeleti 53 nm-es, 2 szoba + hallos, napfényes erk...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (57647853)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske Abszolut városközpontjában, csendes, belsőportás, megosztott telken, de külön kerttel, külön bejárattal, elkülönült...
32 500 000 HUF
451 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal