Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72804 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 804 db
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (27736634)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Páratlan lehetőség TIHANYBAN! A belső tó közvetlen közelében, a balatontól pár perc sétára, iskola, óvoda, üzletek, éttermek,...
150 000 000 HUF
697 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrkúti családi ház hirdetés (87347273)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 2474 m2
Szobaszám: 6
Egyszintes családi ház eladó nagy telekkel ÚRKÚTON! Ajánlom mindazoknak az ingatlant, akik nyugalomra, friss levegőre, madárc...
30 000 000 HUF
202 702 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felsőörsi tégla lakás hirdetés (19431217)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nappali+ 2 szobás, pinceszinti lakás, felsőörsi társasházban, nagy közös kerthelyiséggel, kültéri medencével és SZAUNÁVAL...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39473414)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi f. Utcában eladásra kínálunk 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es, 2. emeleti, felújítandó állapotú lakást 4 em...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56238947)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás, szigetelt, négyszintes társasház földszintjén, jó állapotban, teljes búto...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53474577)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Debreceni út közelében eladásra kínálok egy új építésű társasházi lakást. Ez az ingatlan ...
62 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (85248154)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc körúton, panel építésű (hőszigetelt) társasház földszintjén, 2 szobás, 51 nm-es, szép állapotú, bútorozott,...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26343489)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Kosbor utcán, szépen felújított 61/74 nm-es, 2 szoba, nappali, egyedi gáz (ház központi fűtés egyedi mérővel) külön...
66 500 000 HUF
1 090 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96363845)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Ságvári kertváros kedvelt részén 1 emeleti, tégla építésű, egyedi gázkonvektor és hűtő fűtő klíma fűtésű  38m2-es 1...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (46559991)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomás közelében, az Arany János utcán eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás kívülről szigetelt társasházban. Az in...
43 900 000 HUF
665 151 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64595999)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza belváros közelében, az Északi körúton eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás lakás! Irányár: 37, 9 millió FtÉrdeklődni: 06...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43444949)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótaj csendes utcájában  egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ing...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53528974)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, kedvelt részén, főút közelében eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megoszt...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (37314764)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kaposvár kedvelt részén, az Arany János utcában kínáljuk megvételre ezt az igazán igényesen és teljes körűen felújított téglala...
33 700 000 HUF
783 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45345877)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, az Epreskertben, a Smart Home Airport társasházban található egy 95 nm-es, nappali + 3 külön nyíló szobás, modern,...
97 900 000 HUF
1 030 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nórápi családi ház hirdetés (87569249)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálom a Pápa szomszédságában, a Bakony lábánál fekvő, gyönyörű Nórápon található, nettó 120 m²-es, teljesen felújí...
51 937 000 HUF
432 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (49323141)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a Rohonci úton, a Haladás Sportkomplexum közelében található 54 m2, k-ny fekvésű, 5. emeleti 2 szobás erkél...
38 500 000 HUF
712 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal