Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72654 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 654 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (45731632)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros egyik legkeresettebb, belvárosi környezetében kínálunk megvételre egy franciaerkélyes, udvarra néző, teljes körűen ...
31 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (84335993)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 3
Eladó otthonos családi ház Pusztaszabolcson, 1117 m2 es telekkel, kíváló elrendezéssel! Pusztaszabolcs egyik csendes, teljese...
66 000 000 HUF
673 469 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (56735324)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelében egy 61 nm-es, 2 szoba + 1 félszobás, erkélyes lakás rendezett,...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (88964383)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Velencétől 14 km távolságra, Pusztaszabolcson kínálok megvételre egy új építésű földszintes, családi otthont. a házat megbízhat...
74 990 000 HUF
833 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (54348359)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Pusztaszabolcs csendes, rendezett utcájában kínálom eladásra ezt az új építésű, a+ energetikájú családi házat, amely 113, 5 m? ...
87 900 000 HUF
777 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (75734538)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér megye, Pusztaszabolcs 106 nm-es családi ház 460 nm-es saját kerttel eladó. a most épülő, tégla falazatú, szigetelt ingatl...
99 980 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (92944399)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fejér megyében, Pusztaszabolcson 113 nm-es családi ház eladó. a felújított, tégla falazatú lakóingatlan a település központjáho...
61 900 000 HUF
547 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (76499843)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 831 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó teljes körűen felújított családi ház Pusztaszabolcs frekventált részén! Pusztaszabolcs közkedvelt, jól megközelíthető rés...
66 900 000 HUF
836 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (64983746)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok Pest Vármegyében Szigetszentmiklós központjában Szent Miklós lakótelepen egy 62 m2-es 1+2 szobás 1. emeleti la...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (33264513)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1318 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye Kunszentmiklós településen, eladó egy 113, 5 m2-es felújított, beton alapon szigetelt vegyes falazatú, öss...
55 400 000 HUF
490 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (26586683)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér vármegye, Sárbogárd - Pusztaegresen eladásra kínálok kettő családi házat. a 4300 nm- es telken található egy 60 nm- es vá...
38 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53279945)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVIII. kerület bókay-kert szívében! Xviii. kerület közkedvelt részén a Bókay kert szomszédságában eladó egy otthonos, hangulato...
100 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (52471698)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (77333447)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 17. kerületi 2. emeleti lakás! Megvételre kínálok egy napfényes 17. kerületi 2018-ban felújított, panelprogramos 2. eme...
79 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (44373989)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, sok lehetőséget rejtő családi ház Dabas-Sáriban, a város központi részén! Eladásra kínálok egy 684 m²-es, összközm...
74 900 000 HUF
520 138 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi ikerház hirdetés (32755536)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Eladó 71 m²-es ikerházfél Maglód nyaralóövezetében, csendes zsákutcában. Maglód nyaralósi részén, nyugodt, csendes zsákutcába...
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (32347594)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai ikerház hirdetés (39464377)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Délegyházán új építésű lakóparkban Délegyháza csendes, családias részén csodás környezetben kínálok eladásra egy Nappali+3 hál...
89 500 000 HUF
962 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15334822)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (44372776)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
Vecsés közkedvelt részén eladó felújítandó téglaépület saját kerttel Vecsés kedvelt, nyugodt részén kínálok megvételre egy 39 ...
38 000 000 HUF
974 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal