Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73066 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 066 db
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59243627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 965 nm-es telken elhelyez...
20 500 000 HUF
256 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34446523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger történelmi belvárosának peremén, kiváló helyen kínálunk eladásra egy remek adottságokkal rendelkező 80 nm-es, földszinti, ...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (49483347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 6
Mátraszentimrén, csodálatos hegyvidéki környezetben kínálunk eladásra egy jó állapotban lévő családi házat / nyaralót, amely eg...
67 000 000 HUF
340 101 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (32438418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1079 nm-es telken elhelye...
17 900 000 HUF
129 710 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (39947934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújított állapotban lévő, földs...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (37254729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 371 nm-es telken elhelyezkedő, 72 nm-es, 3 s...
22 000 000 HUF
305 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (43916323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 5
Egerben kiváló helyen, a Hatvani hóstyán kínálunk eladásra egy jó állapotban lévő, szépen karbantartott, 5 szobás családi házat...
98 000 000 HUF
410 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (24434391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 6
Egerben kiváló helyen, a belváros peremén kínálunk eladásra egy jó állapotban lévő, szépen karbantartott, 6 szobás családi háza...
125 000 000 HUF
529 661 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (39378276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Mátraszentimrén, csodálatos hegyvidéki környezetben kínálunk eladásra egy újszerű állapotban lévő, földszintes, 80 nm-es, jelen...
95 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97393814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1106 nm-es telken elhelye...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (37482373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 900 nm-es telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (47757377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 3137 m2
Szobaszám: 3
Eladó téglaépítésű családi ház Galgagyörkön, hatalmas telekkel! Galgagyörk központi részén, több mint 3000 m²-es, akár megosz...
39 900 000 HUF
407 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (78739444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper lakások Komáromban! Üdvözlöm! Engedje meg, hogy bemutassam Komárom város legjobb ingatlanbefektetési lehetőségét, ame...
27 751 000 HUF
730 289 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vérteskethelyi családi ház hirdetés (42447594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2210 m2
Szobaszám: 4
Komárom-Esztergom vármegyében Kisbértől 7-8 percre található Vérteskethelyen kínálok eladásra nagy méretű családi házat! A tök...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (26678443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gödöllőn 125 nm-es, 4 szobás, gázkonvektor fűtéses, közepes, részben felújított állapotú családi ház, 665 nm-es telekkel....
87 990 000 HUF
703 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági családi ház hirdetés (34333859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Eladó kizárólag irodánk kínálatában a Petőfi utcában egy 120 nm-es családi ház 780 nm-es telekkel Rétságon! Rétság kellemes, ...
68 900 000 HUF
574 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (95337471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 5
Nyugalom szigete Budapest mellett Etyeken! Üdvözlöm Eladásra kínálok Magyarországon Budapesttől szinte egy karnyújtásnyira /...
144 900 000 HUF
735 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (74777112)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 2941 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában eladó egy igényesen felújított családi ház Baracs közkedvelt, Templomos részén! A 294...
61 900 000 HUF
542 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal