Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73067 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 067 db
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (97463194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
61 900 000 HUF
982 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (52953224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (87898425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 5565 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Neked hoztam ezt a hirdetést! Ha nyugalmas vidéki életre vágysz, de nem szeretnél messze lenni a fővárostól. Ha szereted a l...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77324764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó különleges lehetőség a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt Dob utcájában! Ez a földszinti, hivatalosan 60 m? -Es...
87 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (39643772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (16452757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged, Belváros, 31, 58 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, magas műszaki tartalmú és minőségű, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivi...
39 211 900 HUF
1 264 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76151275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
87 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (54255488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kozármislenyben, Pécs mellett! Kozármisleny frekventált, lakóövezeti részén kínálunk eladásra egy kétszer t...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (56793743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1109 m2
Szobaszám: 6
Örök panorámás 3 szintes ház eladó Komlón a Szilvási városrészben. 3 Nappali, 3 hálószoba, 3 konyha, 3 fürdőszoba, 3 Wc, 4 te...
80 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (53278377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es f...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (48844434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Téglaépítésű, 44 nm-es családi ház ELADÓMegvételre kínálunk egy téglaépítésű, 44 nm-es, beépített verandás családi házat, amely...
39 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55853544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részénBudapest XVIII. kerületében, egy ren...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (54769446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1961 m2
Szobaszám: 5
Taksony frekventált részén eladásra kinálunk egy nettó 130nm -es új építésű ikerházat. a tervezés során a következő helységek l...
129 900 000 HUF
694 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24234525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerületében, a Gilice térhez közel, eladó egy 2 szintes családi ház, amely külön bejárattal rendelkezik szinte...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43855499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű kétszintes ikerház a XVIII. kerület almáskert részén új építésű házak szomszédságában 1300 nm-es telken. Az ép...
139 900 000 HUF
932 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (37839823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 350...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (24934333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84743781)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldalúa...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (56429733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű ikerház eladó, 133 m² saját garázs! Bal oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkez...
139 500 000 HUF
1 041 044 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (29297551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy különleges kis házat a Nagykőrösi út közelében, egy csendes utcában. Az ingatlan közepes állapotban van, í...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal