Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73070 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 070 db
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (37439443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Már a hegyen, de még a központban található örökpanorámás győrújbaráti ház eladó! Ez egy igazán különleges adottságú ingatlan ...
84 900 000 HUF
932 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (71279345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű álomotthon dupla komforttal? Ne keresse tovább! Tágas, 138 nm-es újépítésű ingatlan: amerikai konyhás nappali + 4 sz...
114 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33374933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
### Családi ház eladó Pécsett, Egyetemváros zöldövezeti részén! **Nappali + 4 hálószoba | Hangulatos kert | Garázs | Teraszok...
110 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33475543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában kert kapcsolatos ház eladó! - a ház 133 nm- es, 100 nm kert kapcsolattal, tetőteres kialakítással. -A ...
95 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (71724735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (38145323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Mezőtúron a Csokonai utcában, sarki telken eladó egy 1940-ben épült 75 m2 alapterületű felújítandó családi ház. A házban elősz...
17 000 000 HUF
226 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (59332262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kíváló minőségben épült alacsony energia felhasználású csak tárolónál érintkező, monolit beton födémes ikerház ELADÓ.  A műsza...
93 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (88343534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Minőségi kivitelezőtől eladó új építésű csak tárolónál érintkező ikerházfél Csörög fejlődő új építésű lakóparkjában! Amit érd...
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (56492949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (74468374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (93573675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (74563153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja a deseda-toponár zártkerti INGATLANT. A lido home Kaposvár által kínált Deseda-Toponár z...
38 900 000 HUF
972 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécselyi családi ház hirdetés (57731285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a 200 éves, felújított parasztházat a Balaton-felvidék hangulatos ...
68 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (62336839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 3
Keszthely rejtett kincse – a Balatontól mindössze 1, 5 km-re eladó! Ez a teljeskörűen felújított, 100 m²-es családi ház nem cs...
115 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (74687512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Békésen, csendes, parkosított helyen egy 2+fél szobás, 62 m2-es, erkélyes, 3. emeleti felújított lakást. Az...
27 950 000 HUF
450 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (25243259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecentől 14 km-re, autóval 10 percre, Hajdúbagos központjában 230 nm-es, 1 épületben 3 külön zárható egységgel, vállalkozás ...
69 900 000 HUF
303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (53744679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben Felsőjózsán, 552 nm-es telken, 95 nm-es, szuterénes, gyönyörűen és teljeskörűen felújított ikerházfél eladó! A fö...
123 000 000 HUF
1 294 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (56715474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szép rendezett, felujitot lakás. Közlekedés kiváló mind két irányban metró, pár perc óvoda, iskola több üzlet.
71 000 000 HUF
1 044 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (75585663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Otthon, ahol minden nap egy új lehetőség – Üllőn, saroktelken, felújított családi ház várja új lakóit! Képzeld el, hogy regge...
89 900 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (45334783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal