Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72430 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 430 db
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (84549633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Monor központi részén 85 m2-es, teljesen felújított társasházi lakás 90 m2 saját telekrésszel eladó. A családi ház a ’80-as é...
67 900 000 HUF
798 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17542767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern lakások a város szívében – értékálló befektetés a jövőnek Budapest VIII. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő ré...
97 990 000 HUF
1 420 144 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22447624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
86 900 000 HUF
1 498 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (37853654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vácon a kertvárosi lakóparkban, új építésű 4 vagy 5 szobás, csak tárolónál érintkező, földszintes ikerházak, saját kerttel, KOC...
115 000 000 HUF
1 105 769 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (53493973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 123 m2
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, újszerű, 136 nm + 30 nm teraszos + 45 nm garázs és szuterénszint ház, sorház 250 nm telken Békásmegyer PUSZTADO...
149 900 000 HUF
1 102 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengődi családi ház hirdetés (33935563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1622 m2
Szobaszám: 2
Siófoktól 20 kilométernyire Tengőd faluban kínál megvételre egy két szobás családi házat a lido home ingatlan iroda. a "Kivett ...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (49692853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja Kaposvári családi HÁZAT. Az ingatlan 892m2 telken található és a felújítás befejezése az...
23 990 000 HUF
363 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (93334754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt az 1120 nm. -Es összközműves körbe kerített telken álló igényes ...
129 000 000 HUF
708 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (44532787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2491 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, ha egy olyan otthont keres Jánosházán, amelyet saját maga alakíthat és formálhat saját elképzel...
18 000 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (33357642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű családi ház, gyönyörű kertre néző kilátással Jánosházán! A ház tágas és világos 62 nm-es, a kertre nyíló ...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95575537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (27743747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsés Felsőhalmon egy 147 nm alapterületű, nappali+ három halószobás, belső kétszintes, 424nm-es saját kerttel, garázzsa...
132 000 000 HUF
897 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (45379836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. A családi otth...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (35535433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! ! Eladó Debrecen Falóger kert frekventált részén 80 nm-es otthonos család ikerház. a telek mérete 677 m2, ahol 1...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99933963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestszentlőrincen, az ősfákkal körülölelt Lakatos-lakótelepen, a Brenner János park szomszédságábanegy 2 szobás napfényes, 8. e...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (46467243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó új építésű értékálló otthonok Nagykanizsa szívében A modern elrendezésű lakások 50-83 m2-es méretűek, intelligens otthonr...
68 133 119 HUF
1 048 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (73796361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
91 816 775 HUF
1 020 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (32839993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nagykanizsa belvárosában, saroktelken, új építésű 3 szintes társasházban, 19 lakásos társasházban található az ingatlan. Várhat...
94 500 000 HUF
945 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (17474537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Szeged- Móraváros kedvelt részén, az egyetemekhez közel, 70 nm-es, 3. emeleti, téglalakás eladó. A l...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (87434358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a bevárostól sétatávolságra, kétszobás, bútorozott, klimatizált polgári lakás eladó. a lakás a Mars tér közelében egy...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal