Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72430 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 430 db
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (92947655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 96 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az i...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi ikerház hirdetés (86959585)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerház és 2 melléképület Budapest XXIII. kerületében Kivételes lehetőség több generáció számára vagy befektetésként! T...
116 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (43332476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 3956 m2
Szobaszám: 4
Eladó autentikus családi ház hatalmas telken, Őrbottyán főúton! Egy gyönyörű, 3960 m²-es telken autentikus, 200 m²-es családi...
145 000 000 HUF
690 476 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki sorház hirdetés (95237959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Telki modern lakóparkjában keresi új tulajdonosát ez a 2020-as építésű, nagyon jó állapotú, kétszintes sorházi lakás. a ház 134...
137 000 000 HUF
958 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45337533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! A VIII. kerület fr...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (33779253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (68838494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 5
Vecsés csendes utcájában, 90-es években minőségi anyagokból épült családi ház eladó, amely tökéletes otthon és üzleti lehetőség...
149 900 000 HUF
565 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (43753915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Ha Ön Vecsés varázslatos környékén szeretné megtalálni álmai otthonát, ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget. Eladásra kínálun...
73 000 000 HUF
682 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93942263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73853242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldalúa...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54573767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás Pesterzsébet egyik legnyugodtabb részén! Ha egy kertkapcsolatos, jó állapotú tágas lakást keresel egy ...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (14399687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Ha Ön Vecsés varázslatos környékén szeretné megtalálni álmai otthonát, ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget. Eladásra kínálunk ...
73 000 000 HUF
682 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (53677177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (54869969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (55725484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, a Bezerédi lakóparkban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezé...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75248154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 173 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház 130 m², saját garázs! Jobb oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkezik. a...
135 500 000 HUF
1 042 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35991923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtelepe...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77327223)
6 hónapnál régebbi hirdetés