Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72428 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 428 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14697446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (92431754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Visegrád-Szentgyörgypusztán, Eladó egy 70nm-s, kétszintes, bővíthető, könnyűszerkezetes családi ház. Település páratlan termész...
75 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (34732423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Felújításra váró lehetőség Békés város egyik legjobb részén. Téglafalazatú kis családi ház nagy telekkel, fiatal pároknak, els...
19 990 000 HUF
356 964 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (86593446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó családi ház Verpeléten? Felújított fürdőszobával, nagy telekkel! Verpelét csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 5...
12 700 000 HUF
254 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35616433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 60 km-re, Pest vármegyében, Tápiószentmártonban központjában, felújított, tágas családi otthon eladó. A...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43947944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (76824852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Hévízgyörk rendezett részén, az Újtelepi városrészen! Hévízgyörkön, csendes, aszfaltos utcában ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (97424744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Hatvan csendes zsákutcájában, eladásra kínálunk egy 1985-ben épült, 100 m2-es, tégla falazatú, kiváló állapotban l...
75 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (25929247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Hajdúhadház, Árpád utcán eladó egy 2 szoba konyhás, 54 m2 családi ház. A ház belül folyamatosan lett felújítva, legutóbb a für...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (48219652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (66333233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hajdúhadház családi házas övezetében eladó egy 4 szobás, amerikai nappalis konyhás, 130 m2, medencés családi ház. Nagyon szép ...
69 900 000 HUF
582 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (33325442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre egy 120 m2 lakóingatlant. 1...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (45797343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyán új lakóparkjában eladó új építésű 2 lakásos földszintes lakóház, tárolónál össze kötve. A 859m2-es telken 2 X 81, 79...
98 500 000 HUF
1 216 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ambrózfalvai családi ház hirdetés (93794374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye keleti határán, Ambrózfalván, 83 nm-es hangulatos kemencés ház eladó! Az ingatlan, a település közpon...
9 990 000 HUF
120 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (56213368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye patinás települése, Tótkomlós. a település szívében eladó egy 169 nm hasznos alapterületű két szintes családi há...
39 900 000 HUF
236 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (26515283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszőlősi családi ház hirdetés (46722429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
*** Új építésű családi házak balatonszőlősön - modern otthon a Balaton közelében *** Élvezze a Balaton-felvidék nyugalmát, mik...
114 900 000 HUF
1 149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (45257745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy nettó 194 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, k...
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal