Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72433 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 433 db
Eladó Aszódi sorház hirdetés (73379793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat ASZÓD! Ha olyan ingatlant keres, ahol nem más álmát veszi meg, hanem a sajátját valósíthatja meg, akko...
59 000 000 HUF
424 460 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali családi ház hirdetés (36337588)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 5+ 4 fél
Árcsökkentés! ! Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Az ingatlan nem hitelképes! Az ingatlanpiacon egy igazán különleges lehetőség várja Önt...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (34294971)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pakson a Báthory utcában egy lakást. Az újépítésű modern tetőtéri lakásban két különnyíló hálószoba találhat...
71 000 000 HUF
1 092 307 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (83792354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az újépítésű modern tetőtéri lakásban két különnyíló hálószoba található, tágas nappali-konyha-étkező egy légtérben, továbbá fü...
66 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vései családi ház hirdetés (79396425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1444 m2
Szobaszám: 1
A Balla Ingatlan siófoki irodájának kínálatában: Vése település csendes utcájában 1103 m2 belterületi telek eladó! Marcali já...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (81723738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 2
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 102 m2-es, 2 szobás családi házat! - Heves v...
16 800 000 HUF
164 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti tégla lakás hirdetés (78564945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
A  jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Jászapátin, a városközpont szívében, első emeleti, 119 m2-es, két szi...
63 900 000 HUF
536 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (63746933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 3
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 134 m2-es, 3 szobás családi házat! - Heves v...
28 500 000 HUF
212 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki családi ház hirdetés (49586433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Erken egy 85 m2-es, 3 szobás családi házat. Erk, Heves megye déli rés...
11 900 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (78574223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
A  jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörsön egy felújítandó, 2 szobás, 60 m2-es családi házat! - Heve...
5 490 000 HUF
91 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83233243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 6
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174602104 Pilisi 170 m2-es családi HÁZat. ELADÓ Pilisen egy 170 m2-es családi ház. 2...
89 900 000 HUF
528 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (53758744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a házak 91 nm-től 107 nm-ig elérhetőek, nappali+3, vagy nappali+4 szobás, ker...
79 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szokolyai családi ház hirdetés (43583489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 5
Hagyományőrző Székely gerendaház örökpanorámás telken, Szokolyán. Álmodott már egy autentikus székely gerendaházról? Itt a le...
149 899 990 HUF
416 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (19722925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk kínálatában! AKÁR 2 generációnak IS! Szigethalom csendes, nyugodt részén közel a központhoz kínálom megvé...
91 200 000 HUF
912 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (73374656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, új építésű, garázsos családi ház 4 hálószobával Ráckevén – közvetlenül a beruházótól! Ár: 86, 9 M Ft Alap...
86 900 000 HUF
638 970 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44898847)
6 hónapnál régebbi hirdetés