Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73288 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 288 db
Eladó Tapsonyi családi ház hirdetés (54474931)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 2142 m2
Szobaszám: 4
Családi otthon rengeteg lehetőséggel! Tapsony település csendes utcájában eladó ez a 146m2-es két szintes modern családi ház....
50 830 000 HUF
348 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (49755762)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác kedvelt részén, a Földváry Károly lakótelep zöldövezeti környezetében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, 57nm-es kiváló el...
55 200 000 HUF
968 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (34914459)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
XV. kerületben: rákospalotán, eladó egy 56 m2, jó állapotú, 2 szintes házrész, fedett terasszal, autóbeállóval, tárolóval, sajá...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (42237353)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 5
Pomázon, orlovácon, eladó egy önálló családi HÁZ! A KÖRNYÉK: A buszmegálló csupán 12 perc (800 méter) sétára helyezkedik, ah...
98 900 000 HUF
659 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43515574)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, azonnal költözhető lakás nyugodt, csendes környezetben, rendezett közös kerttel. A tulajdoni lapon jele...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73734344)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy nagyon jó állapotú lakás a Nádastó parkban! Nádastó park kedvelt, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy 53 ...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (62399754)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy szigetelt házban található világos, nagyon jó állapotú lakás a Nyírpalota úton! Kiváló közlekedés mellett kínálunk ...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66437472)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest frekventált, mégis csendes részén, a Váci úthoz közel, eladó egy kertkapcsolatos, földszinti tégla lakás (tulajdoni hány...
32 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (47423546)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 44 m²-es, 1+1 félszobás, földszinti lakást Csepel kertvárosi részén, nyugodt, zöldövezeti környezetben! ...
50 900 000 HUF
1 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43733293)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy 49 m2, 2 szobás, közvetlen kertkapcsolatos, jó állapotú téglalakás, 4 m2 erkélly...
57 750 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97824422)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Lehel utcában egy 89 nm-es, 3 szoba + hallos, közepes állapotú, kelet–nyugati fekvésű, első emeleti, cirkófűtéses, légk...
86 900 000 HUF
976 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (53744633)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Szentendrén eladó egy belterületi, felújítandó tégla NYARALÓ! KÖRNYÉK: A ház csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, 5...
67 900 000 HUF
1 044 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25427343)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladóvá vált Újpest kertvárosi részén egy 65nm-es, fényes, 1+2 félszobás újépítésű lakás.  A lakásban padlófűtés és klíma is t...
74 990 000 HUF
1 153 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (34237533)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Budakalászon, a városközponthoz közel, eladó egy önálló családi HÁZ! A KÖRNYÉK: Az ingatlan a HÉV-től 5 perc sétatávra talál...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64577845)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 3
XVI. kerületben, rákosszentmihályon eladó egy 3 szobás ikerjellegű 101 m2-es családi ház 670 m2-es telekkel önálló HELYRAJZISZÁ...
103 900 000 HUF
1 028 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53554741)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, nappali + 2 szobás lakás eladó terasszal, gépkocsi beállóval a Parkerdő Lakóparkban KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! ! ...
64 990 000 HUF
1 083 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (54546363)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Dunaföldvári családi ház nagy kerttel - Alakítsa saját igényeire! Ár: 41 900 000 Ft Dunaföldvár egyik csendes, nyugodt utcáj...
41 900 000 HUF
387 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (47425373)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári ikerház hirdetés (63558833)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2