Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72652 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 652 db
Eladó Kókai családi ház hirdetés (93372384)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a t...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (48616389)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Kóka - felújított családi HÁZ NAGY TELEKKEL GYORSAN BIRTOKBAVEHETŐ RÉSZBEN BÚTOROZOTT Kókán, a Fő út mellett ajánlom figyelm...
44 900 000 HUF
606 756 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kókai ikerház hirdetés (59538562)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kulcsrakész ikerházfél eladó KÓKÁN Kóka lakóövezeti részén kínálunk megvételre egy nettó 91, 71 m² hasznos alapterü...
57 900 000 HUF
636 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (22372834)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén egy 2183 nm-es telken elhelyezkedő, hosszú ...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (93496587)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Tápiószecsőn, azonnal költözhető! Tápiószecső kedvelt, csendes részén, a Vesta Hotel közelében eladó...
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (94342486)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó! Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rende...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (47977229)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Maglódon, Nyaraló vasútállomás közelében eladó családi ház! Maglód kedvelt részén, a Nyaraló vasútállomás közelében eladó egy...
65 000 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27626244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálu...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93434774)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a 18. kerület Bókay-telepen, 4 emeletes tégla társasház első emeletén eladóvá vált egy 47 nm alapterületű 2 szobás +...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (38352423)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ga...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67954335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás a Hunyadivárosban Kecskemét egyik legélhetőbb városrészében, a Hunyadivárosban kínálunk eladásra eg...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35976347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 2. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 lak...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (43744238)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizsén központi elhelyezkedésű, összesen nappali + 4 szobás, 172nm-es, 2 szintes családi ház, kétrendbeli használatr...
64 900 000 HUF
377 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49879267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! a lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társas...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15124883)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (37173348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Gyula Galbácskert részén egy 69 nm-es lakás, melyhez saját udvarrész tartozik. a lakás egy társasház földszintjén találha...
44 700 000 HUF
647 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (97383373)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 3
Van egy ház, amely nem csupán falakból áll - hanem lehetőségekből. Törökszentmiklós csendes, nyugodt utcájában, mindössze 20 km...
6 000 000 HUF
43 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abasári családi ház hirdetés (97536373)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Gyöngyöstől 8 km-re fekvő Abasár községben, csendes, nyugodt környezetben kínálok eladásra egy a 40-es években ...
15 000 000 HUF
258 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöstarjáni családi ház hirdetés (83937751)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 4
Heves vármegye, Gyöngyöstől 6 km-re, csendes, nyugodt zsákfaluban, Gyöngyöstarjánban a pincesor elején kínálok eladásra egy 200...
17 000 000 HUF
161 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (59333633)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Gyöngyös központhoz közeli részén a domb aljában kínálok eladásra egy a 70-es években téglából épült, 71 m2, 2+...
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?