Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72653 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 653 db
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (25246975)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gondtalan költözésre vágyik? Néhány bútorral és a ruháival azonnal költözhet! Álom lakás kiváló környéken remek társasházban! N...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82116363)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Irsai lakóparkban eladó hamarosan beköltözhető 90m2-es 4 szoba +nappali családi ház. Az utca és az itt lakók csendes, rendezett...
60 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55833686)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2843 m2
Szobaszám: 3
Álmodozol a nyugalmas vidéki életről, távol a város zajától? Most elérheted álmaidat ezzel a gyönyörű 2 szobás összkomfortos ta...
25 500 000 HUF
364 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (21459393)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség: Autószerelő műhely, ház eladó! GÖD központi részén, Pesti úti 785 m2-es saroktelken eladó egy 80 m2-es, je...
79 000 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38142253)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Pár héten belül költözhető, 92nm-es ingatlan várja első lakóit. Az ingatlan rendelkezik 4 szobával, tágas fényes amerikai konyh...
60 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (42387336)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Sárospatakon modern luxusingatlan a Bodrog-parton! Magyarország egyik legszebb történelmi város...
90 500 000 HUF
420 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94294137)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Szeretne idén nyáron új kertes házába költözni? Ez most lehetséges, Új család beköltözését várja 91nm-es 4 szoba+nappalis cso...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27676496)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Alsószéktón egy modern, új építésű családi ház egy hangulatos lakóparkban. Ez a 4 hálószobás ingatlan amerikai ...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (22438337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Buda...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74679944)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Egy vadonatúj családi ház vár téged! Eladásra kínálok egy kulcsrakész tégla építésű családi házat Hetényegyházán. a telek rendk...
70 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98418376)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű családi ház Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében a Vacsiközben. 110 Négyzetméteres otthon minden modern igényt...
85 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (42799773)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 3
Felújított barátságos otthon felsőgödön, dunapart KÖZELÉBEN! Eladóvá vált Felsőgödön 80 m² nagyságú, kétszintes, 3 szobás déli ...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (86179734)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szentendre frekventált részén egy 160 nm-es 5 szobás ikerház, 452 nm-es telken. Az ingatlan jelenleg irodaként funkcionál...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73938253)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Alsószéktó városrészben azonnal költözhető családi ház vár rád. Kész kert, saját kocsi beálló, térkövezett szép udvar...
74 900 000 HUF
814 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (89239954)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 1408 m2
Szobaszám: 3
Szentendre kedvelt Pismány lakóövezetében, 3 szobás, felújítandó családi ház, 1408 nm-es összközműves telken eladó! a ház massz...
98 000 000 HUF
695 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43651987)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagy lehetőségeket rejtő belvárosi otthon várja új tulajdonosát! Ez az exkluzív, két szintes ingatlan ideális választás azoknak...
65 000 000 HUF
607 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (73334677)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Mogyoródon nagyon jó elrendezésű, hatalmas terekkel rendelkező családi ház eladó, verhetetlen áron! Eladó Mogyoród közkedvelt b...
98 000 000 HUF
632 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (68842154)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2