Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72653 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 653 db
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (63641385)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház eladó Nagytarcsa Felsőrét lakóparkban. Azonnal költözhető, modern és világos ikerház eladó Nagytarcsa kedvelt...
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (24443771)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Kivételes adottságú ingatlan Veresegyház központi, mégis nyugodt részénEladásra kínálok Veresegyházon egy 715 m²-es telken fekv...
128 000 000 HUF
752 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74581998)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 2025-ben épülő, új építésű, 134 négyzetméteres családi házat, melyhez egy 716 négyzetméteres telek tartoz...
135 000 000 HUF
1 007 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49379392)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, galériás okosotthon eladó a XIII. kerületben! a XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a körúthoz közel, egy rendeze...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (49869715)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Új Építésű Családi Ház Gárdonyi Iskolánál! Ez az, új építésű családi ház tökéletes választás azok számára, akik magas szí...
135 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (49756796)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Vác közkedvelt részén, 2025 év végi átadással! Már 10% önerővel FOGLALHATÓ! Ritkaság, 4 külön szobás! ! ! ! ...
128 890 000 HUF
1 150 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16549334)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Kiváló elrendezésű, minden igényt kielégítő modern bruttó 137 nm nappali + 3 hálós családi ház Kecskeméten 75 500 000 Ft Kecsk...
75 500 000 HUF
551 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (37377556)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
128 890 000 HUF
1 150 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei sorház hirdetés (73753495)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 6
Családi álomház + 10 millió forint vissza nem térítendő támogatás! Napelem + nyílászáró támogatás az új tulajdonosnak! Egyedülá...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97347549)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! > A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen ta...
62 500 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (26224849)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Eladó Felsó Gödi nagyon szép, igényes, kétszintes, 6 szobás, 200 m2-es, kertes családi házA ház felújított állapotban van. a vo...
147 000 000 HUF
668 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38533545)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 4
Átgondolt, gazdaságos, napelemes 98 nm-es ház eladó! > A letisztult Dream-Home “Eco Plus” 98, 63 nm-es, gazdaságos, modern és...
52 200 000 HUF
614 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (43657346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség: Autószerelő műhely, telephely és 2 családi ház eladó! GÖD központi részén, 2 külön helyrajzi számon, össze...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13968385)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Modern CSOK képes 127 nm-es ház Kecskemét Halasi úti kiskertek részén! Olyan otthonra vágyik ahol nem kell rettegnie a fűté...
75 000 000 HUF
590 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (24834857)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkreLetisztult elegancia, praktikus elrendezés és t...
145 800 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36953955)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen talá...
70 100 000 HUF
643 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (47478738)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Aranyvölgy családi lakóparkKosdon, a Budapesttől csupán 34 km-re, Vác városától pedig mindössze 6 km-re található kedves kis te...
139 990 000 HUF
1 021 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33367834)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3
Napfényes napelemes 83 nm-es ház Vacsi közben eladó! > Az új Dream-Home “Tiroli” 83 nm-es, napfényes, klasszikus stílusú ház ...
65 000 000 HUF
783 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (89186899)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
139 990 000 HUF
1 052 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37177338)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten 80 nm-es családi ház 60 M Ft alatt eladó Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy má...
59 600 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal