Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72654 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 654 db
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (37237365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2+ 6 fél
Kerepes, Szilasligeti részén, a nagyon csendes, szinte átmenő forgalom nélküli Sólyom utcában, kiváló állapotú családi ház elad...
149 770 000 HUF
723 526 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (79822963)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós Bucka városrészben eladó egy 328 m2 -es telken elhelyezkedő, nappali + három szobás 2007-ben épült, majd 2024...
94 900 000 HUF
1 090 804 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41734367)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏡 Vannak lakások és vannak otthonok, amelyek történetet hordoznak. Ez a lakás számunkra mindig több volt, mint négy fal, sok...
85 000 000 HUF
1 268 656 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (21964794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított, két szobás lakás kiváló helyen – befektetőknek is ideális! Székesfehérvár egyik legkeresettebb ré...
87 653 000 HUF
1 460 883 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (83394895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
A XX. kerület kedvelt részén, Erzsébetfalván eladó egy több generációs családi ház! 160m2-es a ház, a telek 548m2! Befektetők...
150 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (77474925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy igazi otthonra bukkantál Budapest 19. kerületének Kertváros városrészében. Ez az ikerház a Kelet utcában ...
64 000 000 HUF
542 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyiváni családi ház hirdetés (67533936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 2
A Tisza-tó Magyarország második legnagyobb összefüggő vízfelülettel rendelkező tava. Az itteni növény- és állatvilág összehason...
6 100 000 HUF
74 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaigari családi ház hirdetés (95656637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Kellemes eredeti autentikus külsővel és jó lokalizációval várja új tulajdonosát egy jó állapotú parasztház! Kínálatom újabb in...
5 500 000 HUF
48 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34153449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok az Újteleki utcában, egy közös udvari, földszinti 28m2-es garzonlakást. A lakás jó állapotban van, és szinte ...
22 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (85435273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 5523 m2
Szobaszám: 5
Többgenerációs családi ház Eszteregnyén tettre kész új gazdát keres. Masszív, stabil, nagy életterekkel rendelkező családi ház...
44 900 000 HUF
380 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (74992639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Figyelem! Árcsökkenés! Endrődön szép kerttel kis családi ház eladó Gyomaenrődön az endrődi részen a központhoz közel eladó egy ...
7 500 000 HUF
115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (71246943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében eladó egy 63 m²-es (nettó 56 m²), tégla építésű, 2. emeleti lakás egy 2007-ben téglából épül...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73799828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szent Imre téren 3-lakásos társasház közös udvarral. Előszoba, konyha, fürdőszoba, a szoba kb. 1/3-A be van galériázva plafo...
39 500 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69878855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföldön kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 83 m²-es, nappali + 3 szobás, erkélyes társasházi laká...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63994411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Hímes városrészben, csendes környezetben épül egy 96 m² összterületű, téglaépítésű családi ikerház, mely 2025 végén...
79 900 000 HUF
832 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23749634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, a csendes és rendezett Csipke utcában, eladásra kínálunk egy 115/86 m²-es, 1. emeleti, kiváló elosztású, téglaépí...
89 000 000 HUF
773 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49626879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomáshoz közel az Árpád utcán 4 emeletes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 79 nm-es, 2+2 külön nyíló sz...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (47934386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Kedves érdeklődő, befektető figyelem! Rövid átadással még lehetősége van lekötni az utolsó lakást egy új építésű társasházi s...
118 000 000 HUF
808 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (21644373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tahitótfalu, Tahi, Ódry Árpád utcában eladó, állandó lakhatásra alkalmas, családi ház, vagy nyaraló. - a csendes kuckó mindkét ...
81 770 000 HUF
1 385 932 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93434752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház, vállalkozásra is alkalmas! Eladó Debrecenben a Bihari-kertben Hétvezér utcán egy kétgenerációs, dup...
62 900 000 HUF
561 607 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal