Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72652 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 652 db
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (99637532)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 4
Forgalmas főútvonal mellett, saját telken belüli parkolással, áruszállításra is megfelelő bejárattal, kisebb üzlet célját szolg...
89 000 000 HUF
1 171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (26345539)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Nagycsaládosok, Összeköltözők, Saját Vállalkozást Tervezők Figyelébe Ajánlom Dunakeszi központjában, vasúti állomástól 5 perc s...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (83551489)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római városrészben közel a centrumhoz 57nm-es 2 szobás első emeleti erkélyes panellakás eladó. Panelprogramban részt vett, 10...
34 400 000 HUF
603 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73949541)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya városközponthoz közel a Nyerő utcában 2 emeletes ház 2. emeletén 3 szobás, 62 nm-es jó állapotú lakást kínálunk eladásr...
67 900 000 HUF
1 095 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (42764422)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Felújított Ikerház - 3 Hálószoba - Remek Lokáció - Szilas Patak Mellett Remek helyen, a Szilas pataktól 50 méterre kínálok ela...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44435397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi Ritkaság! Szeretne egy Elegáns otthont a VI. kerületben az Opera szomszédságában? Itt a lehetőség, hogy egy Stíluso...
99 980 000 HUF
1 408 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (55321479)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 4
Ecséden, egy csendes, barátságos Heves vármegyei településen, kínálok megvételre egy családi házat. a falu környékén rétek, szá...
38 900 000 HUF
299 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (88343244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 6
Népszerű Környék, Budapest Közelében – Gyönyörű Kilátással És TERMÉsZETKÖZELI Nyugalommal! Fedezze fel ezt a  családi házat, ...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (23777777)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Első Emeleti, Erkélyes csúsztatott zsalus, Azonnal birtokba vehető, Tehermentes, Világos, jó állapotú, Egyedi Fűtésmérős lakás ...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (37784925)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budapesthez közeli városba Dunaharasztin csendes kertvárosi részén parkra néző 105 m2 sorház eladó. Alap területe az ingatlann...
128 000 000 HUF
1 219 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (43457944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Otthon két generációnak – Felújított, vegyes használatú családi ház Pilis szívében. Pilis egyik csendes utcájában kínálunk me...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai családi ház hirdetés (23453446)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó több generációs családi ház VÁRPALOTÁN! FIGYELEM! - Az ingatlan tehermenetesen birtokba VEHETŐ - 3 lakás került kialak...
105 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi családi ház hirdetés (44476334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2156 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Balatonberény 90m2-es családi ház eladó. a kedvelt Balaton-parti település déli részén található (a Balatontól kb...
47 000 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (31752463)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakjon a madárcsicsergős, zöld lővérekben! Sopronban a Alsólővérekben, hőszigetelt rendezett társasházban, 1 emeleti, 62 nm-es,...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38537735)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz, állomásokhoz közel az Arany j. Utcában eladásra kínálok egy 66m2-es, 2+1 szobás, jó állapotú, magasfö...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94154531)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi f. Utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, négyszintes társasház 2. emeletén eladó! Főbb ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55651988)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalus ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (58531544)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Katymár településen 1907 nm-es telken 97 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 4 szoba, kony...
7 900 000 HUF
81 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti házrész hirdetés (45724376)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 22. kerület Budafok Baross Gábor telepen házrész. a lakás előnye: világos, fiatalosan, teljeskörűen felújított c...
75 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal