Eladó felújítandó ház - Adásztevel
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Adásztevel
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:150 m2
- Telekterület:2598 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1854
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Cserépkályha
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Józsa Ottó
+36-(70)-461-9831
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladóvá vált 91 nm-es családi ház Adásztevelen, mely országos ...
Eladóvá vált 91 nm -es családi ház Adásztevelen, mely országos műemlék.
A 800 fő körüli lakost számláló település, Pápától 5 km-re keleti irányban a Bakony lábánál helyezkedik el. .
A községben német nemzetiségi óvoda, könyvtár, orvosi rendelő működik, az általános iskolás korúak, az ugodi, illetve pápai iskolába járnak.
Az ingatlan a település központjában, egy mellékutca elején található. Közel buszmegállóhoz, élelmiszer bolthoz.
A kisnemesi ház, 1854-ben épült vegyes falazattal, tetőhéjazata cserép.
A műemlékvédelmi hatóság 1967-ben népi lakóházként műemlékké nyilvánította.
Jelenleg is őrzi eredet formáját a homlokzat, a boltíves tornáca, a belső térben egy szobában, é a konyhában a boltíves mennyezet, egy szobában pedig a pór födém.
A 2000 és 2010 között belső átalakítás történt, új burkolatot kapott több helyiség, illetve a fürdőszobák kerültek kialakításra mozgáskorlátozott számára, és új konyhabútor került beépítésre. .
A lakás elosztását tekintve két nagy méretű szobából, két fürdőszobából, /egyik zuhanyzós, másik kádas/, közlekedőből, konyhából, háztartási helyiségből, és a boltíves tornácból áll.
Fűtése hagyományos kályhákkal történik.
Melegvizet villanybojler biztosítja.
A telek 2598 nm -es, melyet jelenleg nem művelnek, az udvarban található egy melléképület.
Az új tulajdonos igény esetén a felújításra jelentős összegű állami támogatást vehet igénybe, mivel a Teleki alapítvány minden évben pályázatot ír ki, a népi lakóházak felújítására.
Várom megtisztelő hívását, ha felkeltette érdeklődését ez a műemlék szempontjából értékes ingatlan. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó adászteveli felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Adásztevel oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 15 900 000 HUF és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 106 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Józsa Ottó összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Pápa összes hirdetése között is.

