Eladó átlagos állapotú ház - Albertirsa (45395173)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Albertirsa
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:815 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Tóthné Teleki Éva
Tóthné Teleki Éva
+36-(70)-525-3985
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 100nm, 69900000 Ft


A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán kiváló lokációval ezt a hitelezhető -tehermentes 815 nm . Es összközműves körbe kerített ingatlant, a rajta álló 100 nm . -Es lakóházzal és melléképületeivel együtt.
Az épület beton alapra épült, tégla falazattal, fafödémmel, sátortetős agyagcserép héjalással.
A belső térben: Nappali, 3 szoba, étkező, fürdőszoba, wc, éléskamra, a szorosan hozzáépített részben- konyha, kamra került kialakításra. Az épület két bejárattal rendelkezik. a főbejárat előtt fedett, járólappal burkolt nyugati fekvésű terasz áll.
A nyílászárók fából készültek. Az épület fűtése gázkonvektorokkal és a nappaliban található igényes rakott cserépkályhával történik tetszés szerint.
A melegvizet villanybojler melegíti.
A belső burkolatok: járólap, csempe, festett fal, parketta, pvc. a külső homlokzat kőporral színezett.
A melléképület részben alápincézett.
Külön tégla épület a garázs. Az udvar rendezett, betonozott. a kert füvesített, szőlőlugasokkal tűzdelt. a kert gondozására fúrt kút is rendelkezésre áll. a tágas területen gyermekjátszótér és medence is elfér. Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést.
A közelben: több közintézmény, bevásárlási lehetőségek. Vasútállomás 10 perc séta. Kérem hívjon bizalommal!
Minden egy helyen: Irodánk jogi asszisztenciát, bankfüggetlen hitelügyintézést és ingatlanvagyonértékelő - közvetítőket biztosít minden kedves ügyfelének.
Energetikai tanúsítvány és érintésvédelmi jegyzőkönyv készítése 24 óra alatt. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Albertirsai átlagos állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Albertirsa oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 69900000 Ft és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 699000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóthné Teleki Éva összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal