megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:64 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Albertirsa
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:39 m2
  • Telekterület:546 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Harsányi Erika
Harsányi Erika
+36-(30)-158-6412
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ095778
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Albertirsa


Albertirsán a Pesti úton eladó egy 40nm -es amerikai konyha + 1 szobás kertes családi ház. Az ingatlan a 70-es években épült tégla falazattal, a teljes felújítása 2025-26-ban történt meg, cserélve lettek a villany- illetve vízvezetékek, Klímás fűtést kapott, új nyílászárókat. a házba nem került bevezetésre a gáz, az az utcáról a későbbiekben bármikor bevezethető. Az amerikai konyhás nappalin kívül egy hálószoba került kialakításra, valamint egy zuhanyzós fürdőszoba és egy közleedő helyiség. a falak belülről gipszkartonozást kaptak, kívülról hőszigetelést. Cserélve lett a cserép is lemeztetőre. a háznak saját 546nm udvara van, amelyen egy nyárikonyha melléképület is áll, ez felújítandó. Van hely a későbbiekben akár önálló udvari garázs építésére is. a közművekből jelenleg a villany van bevezetve az ingatlanba, a vízellátása házi vívműről történik. a vezetékes vízre csatlakoztatása és a csatornára kötése már folyamatban van. Ideális lehet 1-2 fő részére, ide tényleg csak költözni kell, a bútorok is a házban maradnak! Az ingatlan jelenleg csak készpénzes vevőnek eladó, amíg a vezetékes víz nem kerül bekötésre, addig nem hitelezhető. 1/1 Tulajdonban van, teljesen tehermentes! Ha felkeltette érdeklődését, várom hívását!
Érd: Harsányi Erika: +36301586412 email: harsanyi. Erika@dh. Hu

Referencia szám: hz095778-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó albertirsai újszerű állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Albertirsa oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 43 000 000 HUF és mivel az alapterülete 39 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 102 564 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Harsányi Erika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal