Eladó átlagos állapotú ház - Albertirsa (68877259)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:13 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Albertirsa
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:93 m2
  • Telekterület:815 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1967
  • Szobaszám:4
Falusi Tamara
+36-(30)-719-5168
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ079043
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Albertirsa

Albertirsa központjában családi ház eladó! a 815nm nagyságú, körbekerített, összközműves telken lévő 93nm alapterületű otthon 1967-ben téglából épült, beton alapra. a 3 szoba, nappali, étkező fürdő, konyha valamint tároló és közlekedő helyiségeket magába foglaló ingatlan a település központjában, de mégis csendes utcában helyezkedik el. Az otthon melegét gázkonvektorok és egy cserépkályha biztosítja. Aki a vidéki életérzést keresi, az akár állatokat is tarthat, illetve konyhakertet is kialakíthat az udvaron. a különálló garázsban biztonságosan tárolhatja gépjárművét a leendő tulajdonos. Iskolák, óvodák bevásárlási lehetőségek 5-10 percen belül elérhetőek akár gyalogosan is. Az ingatlan per, teher és igénymentes. Gyorsan birtokba vehető. Teljes körű hitel és jogi ügyintézéssel állunk a kedves vevők rendelkezésére. Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Albertirsai átlagos állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Albertirsa oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 69900000 Ft és mivel az alapterülete 93 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 751613 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Falusi Tamara összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dabas összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal