Eladó felújítandó ház - Andrásfa
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Andrásfa
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:145 m2
- Telekterület:4525 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:nincs megadva
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

dr. Pohánka Ágnes
+36-(70)-673-7709
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Otthon és vállalkozás egy helyen – sokoldalúan hasznosítható i...
Vas vármegye csendes, rendezett településén, Andrásfa központi részén kínálunk megvételre egy többféle célra hasznosítható ingatlant. A 4 525 m²-es telken egy közel 300 m² alapterületű, vegyes (tégla és tömés) falazatú épület, valamint egy 80 m²-es boltíves pince található.
Ez a felújítandó ingatlan jó választás lehet azok számára, akik otthonukat és vállalkozásukat egy helyen szeretnék kialakítani, de műhely, raktár, gazdaság vagy befektetési célú hasznosítás esetén is érdemes számításba venni.
Az ingatlan a tulajdoni lapon „lakóház, udvar” megnevezéssel szerepel. Ez lehetőséget adhat arra, hogy az első épületrészből – a szükséges műszaki és hatósági feltételek figyelembevételével – kényelmes lakóházat alakítsanak ki, miközben a hátsó rész továbbra is gazdasági vagy vállalkozási célokat szolgálhat.
Az épület első, körülbelül 145 m²-es, téglafalazatú része korábban élelmiszerüzletként működött. Az épületrészben:
két tágas üzlethelyiség,
több tároló,
folyosó,
több mosdó és wc található.
A helyiségek kialakítása számos lehetőséget kínál: megfelelő átalakítást követően lakótér, iroda, üzlethelyiség, szolgáltatóegység vagy ezek kombinációja is létrehozható.
Az épület fűtését gázkonvektorok biztosítják, emellett klímaberendezéssel és 3 × 16 amperes, háromfázisú elektromos hálózattal rendelkezik. Ez utóbbi különösen előnyös lehet műhely vagy más vállalkozási tevékenység esetén.
Az első épületrész mögött található a korábban épült, mintegy 130 m²-es, vályogfalazatú rész, amely jelenleg raktárként funkcionált. Méretének és elhelyezkedésének köszönhetően tárolásra, műhelynek, gazdasági tevékenységre vagy egyéb vállalkozási célra is alkalmassá tehető.
Az épület további jellemzői:
stukatúros födém,
cserépfedésű tető,
körülbelül 50 cm vastag téglafalak,
körülbelül 60 cm vastag vályogfalak,
80 m²-es pince,
saját kút a telken.
A 4 525 m²-es terület kb 35 m széles és kb 122 m hosszú. Növénytermesztésre, állattartásra, kertészkedésre vagy akár egy részben önellátó vidéki életforma kialakítására is megfelelő lehet. A pince, a nagyméretű raktár és a kút tovább bővíti a gazdálkodási és tárolási lehetőségeket.
A terület falusias Lf jelű lakóterület, maximális beépíthetőség: 30%.
Az ingatlan tehermentes, 1 tulajdonosa van.
Andrásfa Vasvártól körülbelül 12 kilométerre, Zalaegerszegtől pedig mintegy 16 kilométerre található. A település nyugodt vidéki környezetet kínál, miközben a mindennapi ügyintézéshez és szolgáltatásokhoz szükséges közeli városok rövid idő alatt elérhetők.
Az ingatlan elsősorban azoknak lehet érdekes, akik:
- nagy területet keresnek vidéki környezetben,
- otthonukat és vállalkozásukat egy helyen alakítanák ki,
- műhelyhez, raktározáshoz vagy gazdálkodáshoz keresnek ingatlant,
- saját elképzeléseik szerint hasznosítható épületben gondolkodnak,
- hosszabb távú befektetési lehetőséget keresnek.
Ha olyan ingatlant keres, amely nemcsak lakhatásra, hanem munkára, tárolásra vagy gazdálkodásra is teret biztosít, érdemes személyesen is megtekintenie.
További információért és megtekintési időpontért keressen bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó andrásfai felújítandó családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Andrásfa oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 32 900 000 HUF és mivel az alapterülete 145 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 226 897 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a dr. Pohánka Ágnes összes hirdetése között.

