Eladó felújított ház - Arnót
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Arnót
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:275 m2
- Telekterület:1404 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2008
- Szobaszám:6
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Palocsányi Tamás
+36-(30)-165-3053
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Prémium otthon 1.404 m²-es telken, medencével és dupla garázzs...
Van az a ház, amelyet nem egyszerűen megvásárol az ember, hanem beleszeret első látásra. . .
Arnót egyik legjobb, nyugodt és családbarát környezetében vált eladóvá ez a kivételes adottságokkal rendelkező, 275 m²-es családi ház, amely a tágas életterek, a modern műszaki tartalom és a privát wellness élmény tökéletes kombinációját kínálja.
- 1. 404 m²-es, gondozott telek
- 275 m² lakótér
- Világos, napfényes helyiségek
- Épített medence
- 20 kW-os napelemrendszer szaldó elszámolással
- Dupla garázs
A 2008-ban épült, Ytong falazatú ingatlan minden részletében a kényelmes családi életet szolgálja.
A ház központja a lenyűgöző, 104 m²-es amerikai konyhás nappali és étkező, amely tökéletes helyszíne lehet a családi együttléteknek, ünnepeknek és baráti összejöveteleknek.
- 5 Különálló szoba
- 3 fürdőszoba
- Gardróbszoba
- Mosókonyha
- Kamra
- 37 m²-es, kétállásos garázs
- Kazánház
A modern komfortot számos extra emeli még magasabb szintre:
- Padlófűtés a nappaliban, konyhában és étkezőben
- Radiátoros fűtés a szobákban
- Mindegyik helyiségben inverteres klíma
- 1 éves Hajdu gázkazán
- 3×32a elektromos hálózat
- Elektromos alumínium redőnyök a nagyméretű nyílászárókon, kézi mozgatású alumínium redőnyök a kisméretű nyílászárókon
- Kovácsoltvas kerítés és kapu
- Igényes kőburkolatok
A hátsó kert valódi privát oázis.
- a magas betonfallal körbevett kertben egy 8, 5 × 4, 5 méteres épített medence várja új tulajdonosát, UV-szűrős, elektromosan mozgatható fedéssel és hangulatos világítással.
- az 50 m²-es terasz tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz, családi grillezésekhez vagy a nyári esték meghitt pillanataihoz.
- Ráadásként a medence és a terasz újraburkolásához szükséges prémium minőségű Travertin mészkő burkolat már rendelkezésre áll, így az új tulajdonos saját ízlésére formálhatja a külső tereket.
Ez az ingatlan ideális választás lehet:
- nagycsaládosoknak
- többgenerációs együttéléshez
- otthonról dolgozóknak
- azoknak, akik kompromisszumok nélkül szeretnének élni egy modern, energiatudatos otthonban
Egy ház, ahol minden adott ahhoz, hogy otthont teremtsen, és ahol a mindennapok valódi élménnyé válnak.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését úgy kérem hívjon és örömmel megmutatom Önnek ezt a kellemes ingatlant!
Képeket és videót hamarosan feltöltök. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó arnóti felújított 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Arnót oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 140 000 000 HUF és mivel az alapterülete 275 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 509 091 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Palocsányi Tamás összes hirdetése között, vagy akár a/az Newex Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

