Eladó új építésű ház - Balatonalmádi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Balatonalmádi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:140 m2
- Telekterület:500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
BALATONALMÁDIBAN GYÖNYÖRŰ BALATONI PANORÁMÁS ÚJ ÉPÍTÉSŰ HÁZ EL...
Balatonalmádiban gyönyörű balatoni panorámás új építésű ház ELADÓ!
Az ingatlan egy nagyon szép környezetben fekszik, ahol minden ház újszerű, nagyon igényes az egész környezet, az út is csodálatos új állapotú, a panoráma meg leírhatatlan.
A házat az építő tulajdonos úgy alakítatta ki, hogy mindenhol kényelmes nagy világos terek legyenek, ugyanakkor a ház nagyvonalúsága nem érezhető a rezsiben, mivel mindenben a lehető legrezsihatékonyabb anyagok kerültek beépítésre.
3 Rétegű nyílászárók, 15 cm szigetlelés, H-tarifás hőszivattyús rendszer, ami mind a padlóban, mind a mennyezetben el lett vezetve, fűtésre- hűtésre.
A szobákban vízálló parketta meleg burkolás került, a többi helyiség hidegburkolatot kapott a hatalmas panorámás teraszokkal együtt.
A non plus ultra, hogy a tetőtér teraszra is kijárat került, víz és villanykiállással együtt, ahol az amúgy is álompanoráma még jobban tetéződik.
További extrák: elektromos redőnyök, komplett konyhabútor, garázs
BŐVEBB információ, megtekintéshez időpont EGYEZTETÉS:
LAKÁSKULCS ingatlan, 8230 balatonfüred, aranyhíd sétány 8.
+36306360160
+36309481140 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Balatonalmádi új építésű 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Balatonalmádi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 259900000 Ft és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1856429 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ávor Zsuzsa összes hirdetése között, vagy akár a/az LAKÁSKULCS - direct Ingatlan és Hiteliroda összes hirdetése között is.
További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

