Eladó jó állapotú ház - Balatonkenese (96714353)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Balatonkenese
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:120 m2
  • Telekterület:720 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1999
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Miklósné Csapó Andrea
Miklósné Csapó Andrea
+36-(20)-397-5326
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Balatonkenesén eladásra kínálunk egy csendes, erdő melletti, z...


Balatonkenesén eladásra kínálunk egy csendes, erdő melletti, zöldövezeti részen lévő 120 m2-es gyönyörű családi házat 720 m2-es telekkel a GDN Ingatlanhálózat kínálatából.

Tulajdonságok:
- a Balatontól kb 1, 5 kilóméterre helyezkedik el a ( csaldi ház + 30 m2-es téliesített különálló faház, 16 m2-es szaletli ) közművesített épület.

- Az igényesen kialakított ház kényelmes, fedett teraszáról az előtérbe jutunk. Innen nyílik a nappali, szoba, étkező, konyha, fürdőszoba wc, valamint a lépcsőfeljáró az emeletre.
-Egy szép nagy 18 m2-es hátsó fedett terasz is tartozik a házhoz, amely a külső lépcsőfeljáró mellett, a nappaliból is megközelíthető.
- Az emeleten 3 szoba található, valamint infra szauna, fürdő és különálló wc, valamint közlekedő kapott még helyet, amely akár konyha-étkezőnek is kialakítható, hogy akár 2 generáció, teljesen külön élhessen egymás mellett.
- Víz, villany, gáz, csatorna a házba bekötésre került, a külső falazat 10 cm-es hőszigeteléssel ellátott.
- Az épület cserép tetővel, tégla falazattal és vasbeton födémmel készült, a nyílászárók fa szerkezetűek, redőnnyel felszereltek.
- Fűtése gáz cirkó, valamint gyönyörű kandallókályhával megoldott.
-Egy igazán különleges élményben lehet részünk, ha a hátsó kertet pihenésre használjuk, ugyanis: a vendégek részére épített igényes faházikó mellett grillezhetünk, medencében fürödhetünk, kényelmes szaletliben étkezhetünk, beszélgethetünk, a napozóteraszon pihenhetünk.
- Parkolás a garázsban lehetséges, illetve 2 autónak helyet ad még az autóbeálló. Illetve a vendégeink hátsó szolgalmi útról jutnak el a kisházhoz, ahol 1 autó kap még helyet a térkővel lerakott autó beállón.
- Az út aszfaltos, a hátsó szolgalmi út, füves.
- a közelben található élelmiszer bolt, a buszmegálló 100 m-re van, a Sós-hegy kilátó kb 20 perc sétára található, a strand úgyszintén.
- További előny még, hogy a téliesített és jól szigetlet 30 m2-es faház évek óta passzív jövedelmet ad, hiszen bejáratott Booking és Szállás. Hu oldalról érkeznek a vendégek, akik nagyon szeretik a csendet, nyugalmat, a pihenést, madárcsicsergést. a visszajelzések mindig nagyon jók, ami fontos lehet majd az új tulajdonosoknak is.

- Ajánlom azoknak, akik Balatonkenesén szeretnének letelepedni, valamint azoknak is, akik a hangos nyüzsgéstől mentesen szeretnék szabadidejüket tölteni, madárcsicsergésre és szinte erdőben ébredni.
-Ingatlanbefektetőknek pedig azért ajánlom, mert a nyaraltatást kihasználva, plusz bevételt ad évről-évre.

-Az ingatlan tehermentes!

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!

Amennyiben a veszprémi GDN Ingatlaniroda által kínált balatonkenesei családi ház, vagy bármely, a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal!

Ingatlanirodánk díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel, illetve ügyvédi tanácsadással is áll Ügyfeleink rendelkezésére! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal