- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Balatonszárszó
- >>
Eladó újszerű állapotú ház - Balatonszárszó
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 123 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Balatonszárszó
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:178 m2
- Telekterület:521 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Telken belül
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Rendkívül kedvező áron ELADÓ egy 178 m2-es 4 szobás CSALÁDI HÁ...
Rendkívül kedvező áron eladó egy 178 m2-es 4 szobás családi ház a Balaton parttól 500 méterre Balatonszárszó csendes utcájában!Eladó egy frissen felújított, napfényes 178 nm-es, nappali plusz 4 szobás önálló családi ház, melyhez egy 35m2-es melléképület is tartozik, továbbá 2db (összesen 38 m2) terasz.
Az ingatlan a 80-as években épült, amit a tulajdonos az elmúlt években teljeskörűen felújított, a mai kornak megfelelően alakított át. a ház teljesen újra lett vezetékelve, illetve szigetelve, a ház melegéről padlófűtés, a hálókban radiátor, valamint 3 db hűtő-fűtő klíma gondoskodik.
A földszinten található egy közel 80 nm-es, tágas, napfényes amerikai konyhás nappali, egy hálószoba, fürdőszoba és két különálló wc, a konyhához egy kamra is tartozik, a földszinthez található még egy 30 nm-es terasz, ami még komfortosabbá teszi az ingatlant!
Az emeleten 3 szoba, egy fürdőszoba és egy külön wc található, ebből 2 szoba azonos méretű 10nm-es és a 3. Szoba pedig közel 20nm-es, ehhez egy 8nm-es terasz is tartozik, ami az utcára néz.
Az ingatlanhoz tartozik egy kisebb stúdio apartman, ami vizesblokkal ellátott, ezt a kertből tudjuk megközelíteni, valamint egy kis borospince található a ház alatt. a házhoz egy 520 nm-es gondozott kert tartozik, ahova gépjárművel is be lehet állni, illetve a ház előtti térköves részre több autóval is lehet parkolni!
Az ingatlan azonnal beköltözhető, csak bútorozni szükséges.
A ház a hét bármely napján megtekinthető!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, megoldásokat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. FIX 3% lakáshitelre megvehető


