- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Balatonvilágos
- >>
Eladó új építésű ház - Balatonvilágos
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 175 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Balatonvilágos
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:149 m2
- Telekterület:300 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2024
- Szobaszám:5
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Megújuló energia
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Balatonvilágoson ikerházfél eladó!
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt az újépítésű ikerházfelet Balatonvilágosban.Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, kellemes, újépítésű házak környezetében, Balatonvilágos csendes utcájában található.
A Balatonpart mindössze 400 méter!
Az újépítésű, kétszintes ikerházfél hasznos alapterülete 149 m2, elosztása:
Nappali + konyha-étkező, 4 hálószoba, 2 db fürdőszoba, 2 wc, közlekedők, továbbá egy 20 m2-es terasz és 18 m2-es erkély
Az ingatlan 2 generáció számára is használható. a 2 szint külön-külön is megközelíthető, külső lépcsőről.
Az ikerházfélhez egy 248 m2-es kizárólagos használatú kertrész tartozik. Az udvaron egy elektromos kapuval ellátott kocsibeálló is kialakításra került. a kertben elektromos öntözőrendszer felel a gyep megfelelő minőségéért. Kamera és riasztórendszer felel az ingatlan biztonságáért.
A ház tetején napelemrendszer került elhelyezésre. Elektromos padlófűtés és hűtő-fűtő klímák felelnek a megfelelő hőérzetért.
Használatba vételi engedéllyel rendelkezik az ingatlan, így rövid időn belül költözhető.
Budapestről 50 perc alatt elérhető autóval a ház. a Balatonpart 400 méternyire van az ingatlantól, amely gyalogosan 10-15 perc alatt közelíthető meg.
Az új építésű ikerház nyugodt, csendes utcában található, állandó lakhatásra, vagy nyaralónak, akár befektetésnek is rendkívül jó lehetőség! Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget!
Amennyiben a lido home által kínált újépítésű ikerházfél vagy bármely más ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem keressen a megadott elérhetőségeimen!
Vásárolna, de nincs pénze? a lido home irodáiban ingyenes hitel tanácsadással, hitel előminősítéssel állunk rendelkezésére!
LIDO home - ingatlanok egy életen át! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


