Eladó részlegesen felújított ház Bátonyterenye
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 14 990 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bátonyterenye
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:120 m2
- Telekterület:977 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó családi ház Bátonyterenye/ Kisterenye/
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Bátonyterenye/Kisterenye/ településen lévő 120 nm-es felújítás alatt lévő családi házat.Az ingatlan 977 nm-es telken helyezkedik el, téglából és vályogból épült, melyben előszoba, 4 szoba, konyha és 2 fürdőszoba + wc lett kialakítva.
Az ingatlan belső része folyamatos felújítás alatt van, jelenlegi állapotában a vevő saját ízlése szerint alakíthatja.
Közművek: Villany, víz, csatorna, gáz. Melegvíz ellátást villanybojler biztosítja, fűtésről gázkazán és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik. a víz újra lett vezetékelve, kiállások megvannak.
A tetőszerkezet elfogadható állapotban van, cserép fedésű, részben alápincézett.
A telken ásott kút és gyümölcsfák találhatók. Garázs nincs, de kialakítható.
Az ablakok nyílászárói műanyagból vannak.
Az ingatlan nagyon jó, csendes utcában helyezkedik el, szomszédok kedvesek.
Bátonyterenye Nógrád megyében a Mátra, a Karancs, a Medves és a Cserhát találkozásánál, a Zagyva és a Tarján -patak völgyében helyezkedik el.
Budapesttől 1 órányi autóútra fekvő Bátonyterenye jó választás azoknak, akik szeretnének elérhető távolságban maradni a fővároshoz, mégis festői környezetben, jó levegőben töltenék el mindennapjaikat. a híres maconkai horgászparadicsom a háztól autóval kb. 10 Percre található. Galyatetőre 35 percnyi autóúttal érünk ki. a szentkúti kegyhely a szomszédos településen található. Számtalan kirándulási, túrázási, valamint vadászási lehetőség van. a Mátrába vezető turistautak a közelben találhatók. Salgótarján 10 km-re elérhető.
Bevásárlási lehetőségek, távolsági buszmegállók, bank, gyógyszertár, orvosi rendelők, bölcsőde, óvodák, iskolák pár perc alatt autóval elérhetőek, de a helyijárati buszmegálló is 10 perc sétára van.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében, kérem keressen a megadott telefonszámon! FIX 3% lakáshitelre megvehető

