Eladó újszerű állapotú ház - Budakalász (26875752)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budakalász
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:300 m2
  • Telekterület:562 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2016
  • Szobaszám:6
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:C
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Domjánné Puskás Margit
Domjánné Puskás Margit
+36-(30)-415-3675
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ042393
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budakalász


Budakalász - Szentistvántelep kedvelt, igényes, újszerű házakkal tűzdelt részén, csendes kis utcában, eladó egy belső 2 szintes, 6 szobás, 3 fürdőszobás, több erkélyes, egyedi tervezésű, 300 nm -es ház, parkosított, optimális méretű, 562 nm -es telekkel, fedett, 2 autónak alkalmas beállóval.

Az összközműves, 2016-ban saroktelekre épített háznak 2 utcai bejárata van. a 2024-es széleskörű felújításkor a ház 15 cm-es hőszigetelést kapott. a nagy, egybefüggő tereket a monolit vasbeton födém tudja biztosítani. a felújításkor az egész ház új burkolatokat kapott gránit és márvány felhasználásával.

Építészeti megoldásai között érdemes megemlíteni a teret meghatározó csigalépcsőt az egyedi díszítésével, illetve a teraszokat, amik minden irányból fényt engednek a házba és ennek köszönhetően a szobák többnyire teraszkapcsolattal rendelkeznek.

A földszinten hatalmas nappali, hozzá kapcsolódó ugyancsak tágas étkező, valamit - igény szerint akár szeparálható - konyha található, amit egy nagy fürdőszoba, külön wc és egy mosókonyha WC-vel (ami gépészeti helyiség is egyben) egészít ki.
Az emeleten 4 további háló és egy nagy fürdő kapott helyet, továbbá egy önálló lakrészt alakítottak itt ki, amelyhez saját fürdő tartozik és minden helyiséget körbe ölel a ház teljes hosszában és mindkét oldalon végigfutó erkély.

A ház alatt egy 25 nm -es pince épült, fedett bejárattal, és ezen az oldalon találjuk a két autónak kényelmes fedett beállókat is.
A kert parkosított, világító- és öntözőrendszerrel felszerelt, illetve kialakítottak itt egy kis hangulatos kerti tavat is.
Szentistvántelep Budakalász csendes, magasra értékelt része, ritkán adódik itt ilyen lehetőség.
A ház méreténél és két bejáratánál fogva kiválóan alkalmas lehet két generációnak, nagy családnak vagy akár vállalkozással egybekötött otthonnak is.

Részletekért keressen bizalommal!

Irányár: 280000000 Ft
Várom a hívását, ha bármelyik ingatlannal kapcsolatban érdeklődik! Ha meghagyja a telefonszámát, visszahívom. :)
Puskás Margó (+36 30 415 3675)

Referencia szám: hz042393-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budakalászi újszerű állapotú 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budakalász oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 280000000 Ft és mivel az alapterülete 300 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 933333 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Domjánné Puskás Margit összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Budakalász összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal