- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Budakalász
- >>
Eladó jó állapotú ház - Budakalász
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 185 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budakalász
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:204 m2
- Telekterület:542 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Budakalász, Szentistvántelepen egy nettó 180 m2-es, 5 sz...
Eladó Budakalász, Szentistvántelepen egy nettó 180 m2-es, 5 szobás, szigetelt, jó állapotú, gáz-cirkó fűtéses családi ház 542 m2-es telken.Van egy ház, ahol a napfény reggelente a konyhapultra simul, ahol a gyerekek nevetése betölti az emeletet, és ahol este a szauna csendjében végre minden elcsendesedik.
Ez a ház nemcsak négy fal, ez egy élet, amit megérdemelsz.
Itt, Budakalász Szentistvántelepén, a napok lassabban telnek, a szomszédok köszönnek egymásnak, és a gyerekek még bringával járnak iskolába.
Nyaranta cseresznyeillat lengi be az utcát, és minden fán ott lóg egy nevető gyerek, aki degeszre eszi magát a nyár ízével.
Ez az a hely, ahol a gyerekkor még igazi, ahol jó felnőni.
Ez a nettó 180 m2-es, 5 szobás családi otthon tágas, átgondolt és szeretettel megtervezett.
Az 542 nm-es telek ideális a gyerekeknek, van hely futkározni, kertészkedni, hintát állítani vagy sátorozni a nyári estéken.
A szülőknek nyugalmas elvonulótér, a gyerekeknek saját kis birodalom, az emeleten pedig hely egy közös olvasósaroknak, játéktérnek vagy beszélgetős kuckónak.
Két fürdőszoba, kamra, szauna és jacuzzi teszi teljessé a mindennapokat, mert a családi élet mellett az önidő is fontos.
A melléképület garázsként és home office irodaként funkcionál, de igény esetén külön lakrészként is kialakítható, tökéletes választás több generáció számára vagy kreatív munkatérnek.
Szentistvántelepen ilyen házhoz jutni igazi ajándék!
Itt a természet, a közösség és a nyugalom egyensúlyban van, egy olyan hely, ahol a gyerekek biztonságban nőhetnek fel, a felnőttek pedig újra rátalálnak a lelassulás örömére.
Ez az otthon azoknak szól, akik nem csak házat keresnek, hanem életteret, harmóniát és valódi otthonérzést.
Egy hely, ahol minden nap emlékeztet arra, milyen jó érzés hazaérkezni.
Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!
Ügyfeleinket bankfüggetlen hiteltanácsadással segítjük. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

