Eladó felújított ház - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:70 m2
- Telekterület:645 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kutas József
+36-(20)-960-9602
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálunk egy felújított- jó állapotú családi házat Bu...
Eladásra kínálunk egy felújított- jó állapotú családi házat Budapest kertvárosi övezetében, a x. kerület Korall utcában.
A 70 m²-es ingatlan 645 m²-es saját kerttel rendelkezik, amely tökéletes helyszín a kikapcsolódáshoz és a szabadidős tevékenységekhez.
A három szobás otthon kitűnő választás családok számára, ahol mindenki megtalálhatja a saját kis zugát.
A fűtésről gáz cirkó rendszer gondoskodik, radiátoros hőleadással így a téli hónapokban is optimalizált, költséghatékony meleg biztosított.
A kertre néző kilátás garantálja a nyugodt hangulatot, mely minden évszakban más és más arcát mutatja.
A kényelmet a 12 m²-es terasz is szolgálja, ami tökéletes helyszín a reggeli kávék elfogyasztásához vagy baráti összejövetelekhez.
Az épület alatt található egy 16m2-es pincehelyiség. Az udvaron egy 29m2-es garázs, valamint egy 17m2-es tároló is.
Ha egy kellemes, nyugodt hangulatú helyre vágysz, akkor mindenképp érdemes megnézned! :) FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi felújított 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest X. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 105000000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1500000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kutas József összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

