Eladó jó állapotú ház - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:432 m2
- Telekterület:733 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:8
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Tünde
+36-(70)-374-9012
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Ingatlan hirdetés leírása
Valódi Nagypolgári Luxus Kőbányán! Óhegyen, családi házas öve...
Valódi Nagypolgári Luxus Kőbányán!
Óhegyen, családi házas övezetben eladó, egy körbejárható, 1994-ben épült, 4 szintes (pince+emelt földszint+emelet+manzárd) 8 szobás, minőségi alapanyagokból épült családi ház. a ház 432m2-es, a hozzá tartozó telek 733nm. Az alsó szintek egyenként 130nm-es, a manzárd 42nm. a belső építészet 1998-ban nyerte el végső formáját, 1999-ben pedig külső dryvit szigetelést kapott.
A ház egésze alatt húzódik a pince, ami teljes értékű (275cm-es) magassággal rendelkezik. Itt kapott helyet a 3 autó beállására is alkalmas garázs, eredeti finn szauna, teljes értékű fürdőszoba, mosókonyha, kazánház, és több tároló helyiség.
Az első szinten hatalmas előtér, nappali, dolgozószoba, gardrób szoba, konyha, kamra, étkező, fürdőszoba, és külön Wc kapott helyet.
Az emeleti szinten találunk 4 szobát, és jakuzzis fürdőszobát. a manzárd szinten 2 szoba és fürdőszoba lett kialakítva.
Nyílászárok állapota kiváló. a fölszinti ablakok fa, thermoplan üvegezésű, betörés gátló fóliával, és rejtett szúnyoghálóval szereltek, a többi szinten 10 éve műanyag, argongázal töltött ablakok lettek beépítve, amik kiváló hő-és hangszigetelő funkciójúak.
A ház melegét gázkazán biztosítja, ami kiegészíthető a tökéletesen működő márvány kandallóval is. a meleg vizet egy 200l-es villanybojler biztosítja.
A ház még nagyon sok meglepetéssel szolgál, úgymint:
-számítógép által vezérelt Torro típusú öntözőrendszer
-riasztó berendezés, ami minden szintről vezérelhető, törésérzékelővel, tűzjelzővel
- színes video kaputelefon
-márvány ablakpárkányok, fával fűthető márvány kandalló
-8mx4mx1, 5m fűthető, homokszűrővel, vízforgatóval
-jakuzzi, finn szauna
-6 db klímaberendezés
-a földszinten eredeti gipsz stukkók, és freskók
-télikert
-mediterrán jellegű kert, hatalmas ősfákkal, ami a kert teljes intimitását biztosítja
Itt Megtalálja Az IGAzI Dolce Vita Életérzést!
Nagycsaládoknak vagy több generáció együttélésére kiválóan alkalmas, de üzleti vállalkozás céljára is kitűnő választás.
További információval várom hívását a hét minden napján! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


