Eladó átlagos állapotú ház - Budapest XIX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:63 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIX. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:65 m2
- Telekterület:257 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1930
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Janik Zsolt
+36-(70)-427-9898
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ030444
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Budapest 19. ker.
Felsőkispest - Alakítsa saját ízlésére! 65 M²-es családi ház 257 m²-es telken
Budapest XIX. kerületének keresett, kertvárosias részén, Felsőkispesten kínálunk megvételre egy önálló, 65 m²-es családi házat 257 m²-es telken, amely kiváló lehetőséget rejt magában azok számára, akik saját elképzelésük szerint formálnák otthonukat.
Az ingatlan felújítandó, de jó alapokkal rendelkezik. a külső nyílászárók, ( ablakok) cseréje egy éve megtörtént, így egy fontos korszerűsítési lépés már megvalósult. a további esztétikai és műszaki munkák az új tulajdonos tervei szerint fejezhetők be.
A belső elrendezés átalakításával modern, világos életterek hozhatók létre akár amerikai konyhás nappali, új szobakialakítás vagy praktikusabb térszervezés formájában.
A tetőtér beépítése további bővítési lehetőséget kínál, amely jelentősen növelheti a hasznos alapterületet és az ingatlan értékét.
Energetikai korszerűsítésben is komoly tartalék rejlik: homlokzati és födémszigetelés, valamint tetőtéri fejlesztés révén komfortosabb és fenntarthatóbb otthon alakítható ki, akár elérhető támogatások bevonásával.
A környék infrastruktúrája kiváló, mégis megmarad a nyugodt, családi házas környezet előnye.
Ez az ingatlan nem a kész megoldást kínálja, hanem egy jól alakítható, értéknövelő lehetőséget azoknak, akik meglátják benne a jövőt.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd. : Janik Zsolt +36704279898
Referencia szám: hz030444 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó Budapest XIX. kerületi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XIX. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 66 500 000 HUF és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 023 077 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Janik Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Üllő összes hirdetése között is.

