Eladó újszerű állapotú ház - Budapest XVII. kerület (77483348)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:112 m2
  • Telekterület:613 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2018
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:C
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Plachy Zsuzsa
Plachy Zsuzsa
+36-(30)-869-5401
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ057192
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 5 szobás, napfényes otthon, Budapest 17. ker.


Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten!

Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és azoknak akik szeretnének nyugalmat a hétköznapjaikba!

2018-Ban épült, tégla falazattal, 10 cm hőszigeteléssel, modern, 3 rétegű nyílászárókkal szerelték. a fűtésről és a melegvízről korszerű, karbantartott gázcirkó gondoskodik, melyhez tartozik egy melegvíz tároló is.
Az ingatlan dél-nyugati tájolásának és hatalmas üvegfelületeinek köszönhetően egész nap világos, a nappaliban padlófűtés gondoskodik komfortról.
Az alsó szinten található egy hálószoba is, zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, háztartási helyiség, és egy kamra is.
Az emeleten található 3 hálószoba, egy kádas fürdőszoba, a kényelemérzetet pedig a közlekedőben elhelyezett a klíma növeli.

A kertben található egy teljesen elszeparált, tujákkal kerített kavicsos terület is, melynél sütögető található, így ha teljes nyugodtságban szeretnének ebédelni, olvasni, vagy csak pihenni, bátran megtehetik.

Elhelyezkedését tekintve a 17. kerület egyik legnyugodtabb, közlekedési szempontból pedig az egyik legjobb helyen fekvő részén található, hiszen a Pesti út 2 percre, az M0-s autóút, valamint a bevásárlási lehetőségeket biztosító Maglódi Auchan, bauhaus barkácsáruház, a decathlon sportüzlet is 5-5 percre található egyaránt.

Ajánlom ezt a házat olyanoknak, akik fárasztó hétköznapok után szeretnék élvezni a leendő otthonuk nyújtotta kényelmet és privát szférát! Megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran, állok rendelkezésére a hét minden napján!
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a credipass munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: hz057192 FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal