Eladó jó állapotú ház - Budapest XVIII. kerület (53565557) - megveszLAK.hu
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
88 500 000 HUFárcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVIII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:145 m2
  • Telekterület:500 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Kilátás:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Dávid Dorottya Viktória
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom KÜLDÉS
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Budapest XVIII. kerületében a Liptáktelep városrészben, ÖNÁLLÓ...

Budapest XVIII. kerületében a Liptáktelep városrészben, önálló többgenerációs, 145 nm -es családi ház, különálló 20 nm -es üzlethelyiséggel és 500 nm -es telekkel, eladó!

Megvételre kínálunk Pestlőrincen a Margó Tivadar utcában egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, amelyben két különálló lakás lett kialakítva. A tetőtér önálló lakásként való beépítését elkezdték, jelenleg félkész állapotban van és külön feljáróval közelíthető meg. A használatba vételi engedély beszerzése folyamatban van!
Az utca közepes forgalmú és a közlekedési lehetőségek nagyon jók. A telken belül több autó is tud parkolni.

A nagyobb 55 nm -es lakás a 1960-es években épült, falazta tégla az alapja masszív erős. Az 1980- as években felújításra került. A 36 nm -es kisebb lakás, 2007- ben lett hozzáépítve, a tetőtérrel együtt. A lakásba belépve a közlekedőbe - ami előszobaként is funkcionál - balra található a konyha valamint a fürdőszoba és egy külön wc kézmosóval. A folyosó végéből nyílik a nappali, terasz kapcsolattal.
Jelenleg az 55 nm - es lakás lakott, amit részlegesen felújítottak. A hátsó kert felőli részen található a bejárat az előszobából az étkezőkonyhába jutunk, innen lehet bemenni a fürdőszobába és a lakóelőtérbe ( nappali ). Innen egy hálószoba nyílik és egy dolgozószoba, aminek az előkertbe nyíló ajtaja jelenleg le van zárva.
A ház fűtéséről combi gáz kazán gondoskodik, valamint működő cserépkályha mellé kucoroghatunk le, élvezve a jóleső melegét. Klímával tudunk rásegíteni a fűtésre, hűtésre. A kert végében a ház mögött, garázsok és tárolók kerültek kialakításra.

AZ ingatlan jó döntés lehet befektetés céljából is!
Mivel három külön bejáratú lakás áll rendelkezésre, valamint különálló üzlet várja a beindítását. Összeköltözők számára is kiváló lehetőség, akár három generáció együttélésére is alkalmas az épület, de bérbe is adható, így jelentős haszont realizálhat az új tulajdonos.

Íme 9 tény, hogy miért a lehető legjobb vétel a piacon:

- jó ár-érték arány
- kialakított üzlethelyiség a telken belül, külön bejárattal
- kiváló közlekedés
- termelői piac található a közelben
- bérbeadás esetén, jövedelem kiegészítés
- a felújítás alatt is lakhat az ingatlanban
- gyalogosan is minden megtalálható a közelben
- parkok zöldövezet, sportolási lehetőségek a közelben
- akár három lakás is kialakítható, külön bejárattal

A célom, hogy megtalálja a legmegfelelőbb otthonát, befektetését. Végigkísérem Önt az eladás menetén, eddig minden egyes ügyfelem visszajelzése elégedett volt, miután meghozták a döntésüket, hogy megnézik az ingatlant és tesznek rá egy árajánlatot. Várom a hívását.

DD

Hasonló ingatlan hirdetések




© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal