- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Bük
- >>
Eladó felújított ház - Bük
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 48 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bük
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:120 m2
- Telekterület:600 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Vas vármegyében, Büktől 6 km-re csendes, kiváló közbiztonságga...
Vas vármegyében, Büktől 6 km-re csendes, kiváló közbiztonsággal rendelkező ici-pici faluban Répceszentgyörgyön, 120 m2-es tégla építésű családi ház eladó.A ház kiváló állapotú. Az épület teljeskörű felújításon esett át, amely magába foglalta a villanyhálózat, a víz- és csatornarendszer teljes cseréjét, a burkolatok, a nyílászárók és a teljes tetőszerkezet cseréjét. Ekkor került beépítésre a tetőtér. a nyílászárói hőszigeteltek.
A lakóházalsó szintjén található egy tágas nappali, egy konyha étkezővel, egy wc és a mosókonyha, melyben a ház fűtését biztosító kondenzációs gázkazán is elhelyezésre került, valamint ezen a szinten több kandalló is rendelkezésre áll.
A felső szinten 3 hálószoba került kialakításra és mindhárom hálószobához saját fürdőszoba tartozik.
Az épület egy része alatt boltíves, száraz pince van.
Az ingatlan 600 m2-es, bekerített telken helyezkedik el, melyet hatalmas fák tesznek árnyassá.
A település a falusi CSOK program része, így annak igénylésére van lehetőség, valamint az ingatlanra a csok+ hitelprogramban a garantált 3%-os támogatott hitel is igénybe vehető és a kettő akár igény szint kombinálható. Ebben az esetben a 4%-os vagyonszerzési illetéket sem kell megfizetni.
Az ingatlan ár-érték aránya rendkívül kedvező, figyelembe véve a térség ingatlanpiaci kínálatát és az épület állapotát tekintve.
Az ingatlan vételára (120. 000 Euro) euróban fizetendő. FIX 3% lakáshitelre megvehető

