- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Cegléd
- >>
Eladó jó állapotú ház - Cegléd
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 69 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Cegléd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:195 m2
- Telekterület:729 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1972
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HZ051868

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Cegléd, Eladó jó állapotú ház - Cegléd
Cegléden, kétgenerációs családi ház gondozott telekkel eladó!Eladásra kínálunk egy 123 nm-es, kétgenerációs szigetelt családi házat, amely 1972-ben épült, és 2005-ben felújításon esett át. a korszerűsítés során megtörtént a villany- és vízvezetékek cseréje, valamint a fürdőszoba és a nappali burkolatainak megújítása is.
A fűtésről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással, a meleg vizet villany bolyler biztosítja.
A ház elrendezése ideális több generáció együttélésére vagy akár nagyobb család számára is. a tágas, világos terek kényelmes életteret biztosítanak. a hangulat fokozására egy kandalló is rendelkezésre áll. a 30 nm-es fedett terasz, kiváló helyszíne lehet a nyári grillpartiknak és közös beszélgetéseknek.
A 729 nm-es, gondozott telek tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnének kertészkedni, pihenni vagy akár családi összejöveteleket szervezni. a fúrt kút, segíti az öntözésben és gazdaságos megoldást nyújt a kert fenntartására.
Ceglédről Budapest tömegközlekedéssel 50 perc alatt, autóval az M4-es autóútnak köszönhetően 40 perc alatt elérhető.
Amennyiben ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan vételárával, a Credipass hitelügyintéző munkatársai díjmentesen biztosítják a legkedvezőbb, személyre szabott hitelkonstrukciót a kedves vevők számára.
Keressen bizalommal a hét bármely napján hétvégén és ünnepnapokon is!
Érdeklődni: Virágh Attila 0620/384-6207 FIX 3% lakáshitelre megvehető


