Eladó átlagos állapotú ház - Csemő
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Csemő
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:105 m2
- Telekterület:3957 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1982
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Bodoczki Zsuzsanna
+36-70-367-1916
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Pest vármegyében, Csemő-Zöldhalomban kínálkozik egy ritka lehe...
Pest vármegyében, Csemő-Zöldhalomban kínálkozik egy ritka lehetőség: eladóvá vált egy 105 nm -es, masszív téglaépítésű családi ház 3957 nm -es telken, plusz egy további 4524 nm -es, rét besorolású terület mely a vételár részét képezi.
A családi ház három szobás, praktikus elrendezésű, kényelmes élettérrel. a főépület az elmúlt években komoly felújításokon esett át: megújult és korszerűsített tető, műanyag, hőszigetelt nyílászárók redőnnyel. Valamint egy fedett terasz is kialakításra kerül.
A gazdasági rész az, ami igazán figyelemreméltó: fólia sátrak 14 000 tő szamócapalántával, évek óta jövedelmező működéssel és kialakított, visszatérő vevőkörrel. Nem egy? Majd egyszer jó lesz valamire? Birtok, hanem egy azonnal bevételt termelő családi gazdaság. Saját fúrt kutak biztosítják a vízellátást (külön a háznak és külön az öntözéshez), ipari áram bevezetve? Minden adott a stabil működéshez. Kétállásos, szerelőaknás garázs is tartozik hozzá. Nyugalom, tér és természet vesz körül. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Csemői átlagos állapotú 2 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Csemő oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 44500000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 423810 HUF/m2.
Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bodoczki Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

