- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Csurgó
- >>
Eladó átlagos állapotú ház - Csurgó
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 19 500 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Csurgó
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:70 m2
- Telekterület:6394 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1972
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Csurgó egyik csendes mellékutcájában eladó egy 63 m2-es tégla ...
Csurgó egyik csendes mellékutcájában eladó egy 63 m2-es tégla építésű felújítás alatt lévő családi ház és a hozzá tartozó gazdálkodásra alkalmas 6394m-es ritka nagy méretű belterületi telekkel. a település kiváló infrastruktúrával rendelkezik, iskola, óvoda, üzletek és egészségügyi intézmények is elérhetők. a környék csendes és biztonságos, ideális családoknak vagy azoknak, akik nyugodt vidéki életre vágynak. a közeli termálfürdő kiváló kikapcsolódási és rekreációs lehetőséget kínál. a közeli erdők és kiránduló helyek kiváló lehetőséget biztosítanak túrázóknak és természetkedvelőknek.A családi ház jelenleg kialakított helyiségei: 2 szoba, konyha-étkező-nappali és egy fürdőszoba wc-vel, erkély, illetve egy pince a ház alatt.
A lakóházban 2020-ban új fűtés- és vízcsövek, villanyvezetékek kerültek beépítésre a, továbbá a teljes villamos hálózat és a villanyóra is kicserélésre került. a kültéri nyílászárók is műanyagra lettek cserélve. a közonti fűtés házkazánról működik.
Víz-, gáz, villany, csatorna bekötve.
A telken egy istálló is található, melynek szintén önálló pincéje is van. Ezenkívül rendelkezésre áll még egy nagyobb méretű tégla építésű melléképület. Az ingatlan felújítása folyamatban van.
A területen gyümölcsfák, fenyők, akácos és legeltetésre, vagy mezőgazdasági tevékenységre alkalmas rész ist alálható
Teljes kifizetést követően az ingatlan azonnal birtokba vehető!
A hirdetési ár a jelenlegi állapotra vonatkozik, illetve egyes munkák, még egyeztethetőek ebben az árban, de a felújítás mértékétől függően ez változhat.
Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek.
Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget! FIX 3% lakáshitelre megvehető


