Eladó jó állapotú ház - Dabas (39347489)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dabas
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:82 m2
  • Telekterület:1000 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Antal Krisztina
Antal Krisztina
+36-(20)-400-4014
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Dabason központjában, kiváló helyen 96 m2-es , két szobás, étk...


Dabason központjában, kiváló helyen 96 m2-es, két szobás, étkezős, összkomfortos, részben felújított családi ház 1000 m2-es telken eladó! Az ingatlan fő épületében találhatunk egy közlekedőt, 2 nagy szobát, gépesített új konyhát, fürdőszobát. a melegvízről gázbojler gondoskodik. a ház fűtése konvektorokkal és cserépkályhával is lehetséges. Ezen épület mellett közvetlenül található még 2 helyiség, mely akár összenyitható a nagy épülettel. Az ingatlanban minden közmű megtalálható, az udvaron fúrt kút is elérhető. a lakás tágas, világos, rendkívül jó elrendezésű, tisztasági festés után akár azonnal költözhető. a kertben több állattartásra alkalmas ól is helyet kapott. a telek 1000 m2-es, utcafrontja 24 méter. Megtekintéssel, kérdéseivel keressen bizalommal, köszönöm: Böszörményi Krisztina 06204004014 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Dabasi jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dabas oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 55000000 Ft és mivel az alapterülete 82 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 670732 HUF/m2.

Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Antal Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Dabas Régió összes hirdetése között is.

 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal