Eladó újszerű állapotú ház - Diósd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:20 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Diósd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:202 m2
- Telekterület:387 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2020
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Beállóban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dávidné Sebestyén Erik...
+36-70-380-8495
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A méltán népszerű Diósdliget csendes kis utcájában simul a táj...
A méltán népszerű Diósdliget csendes kis utcájában simul a tájba ez a 2020-ban épült modern családi ház. a tulajdonosok maguknak építették, beletettek minden fontosat: 15cm külső szigetelés, borovi fenyő ablakok, hőszivattyús menyezet és padlófűtés, alumínium redőnyök, épített kandalló, porszórt korcolt alumínium tetőfedés, stb. a magas minőségű anyagoknak és a profi kivitelezésnek is köszönhetően a ház rezsije rendkívül kedvező.
Az utcafrontról az előszobán át a tágas, csupa napfény amerikai konyhás nappaliba jutunk, innen nyílik a teljes ház szélességű terasz. Ezen a szinten van még egy hálószoba (kijárattal a teraszra), fürdő, wc, kamra. a hálószobák a lenti (kert) szinten vannak, hangulatos társalgóból nyílnak. Ezen a szinten is van egy fürdő, valamint háztartási helység, gardrob. a társalgóból nyíló földszinti terasz kapcsolja össze a kerttel ezt a szintet.
Az ápolt kert ideális gyermekes családoknak éppúgy, mint baráti összejövetelekhez. a teraszokon van hely a grillezésre, a reggeli kávézásra (madárcsicsergést hallgatva), vagy egy kellemes esti borozgatásra.
Az utcafronton 2 autó részére beálló található.
Finom, egyedi megoldások harmonikus összhangja teszi otthonossá a házat. Az igazi hangulatát, légkörét személyesen érdemes megismerni mielőbb! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Diósdi újszerű állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Diósd oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 229800000 HUF és mivel az alapterülete 202 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1137624 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dávidné Sebestyén Erika Irén összes hirdetése között, vagy akár a/az Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

