- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Dunabogdány
- >>
Eladó átlagos állapotú ház - Dunabogdány
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 74 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunabogdány
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:280 m2
- Telekterület:949 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1910
- Szobaszám:6
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:É
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
kÉRJE VIDEO BEMUTATÓNKAT EMAILBEN !
Eladó Dunabogdányban, a t...
KÉRJE video bemutatónkat emailben! Eladó Dunabogdányban, a történelmi Dunakanyartól néhány percre található, közel 220 négyzetméteres ingatlan! a városközpontban elhelyezkedő, az 1900-as években épült, vegyesfalazatú ház jelenleg négy különálló lakással rendelkezik, melyek mindegyike bérlővel van lakva.
Az ingatlan ideális befektetési lehetőséget kínál, ahol a lakóegységek külön almérőkkel vannak felszerelve, lehetővé téve az egyedi fogyasztások mérését és követését. a fűtés gáz alapú, és minden lakás inverteres klímával is ellátott, biztosítva a kényelmes és modern életvitelt.
Az ingatlant az elmúlt években tetőfelújítással frissítették fel, így az új tulajdonosnak nem kell aggódnia további beruházások miatt.
Ez a lehetőség kiváló választás mind befektetők, mind összeköltözők számára. Fedezze fel Dunabogdány szépségét és történelmét ezen a szinte ősi házon keresztül! Ne hagyja ki ezt a potenciális otthont vagy befektetést! Jöjjön el, és nézze meg, hogyan válhat ez az ingatlan az Ön igényeinek és terveinek tökéletes helyszínévé FIX 3% lakáshitelre megvehető


