- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Dunaföldvár
- >>
Eladó jó állapotú ház - Dunaföldvár
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 51 950 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunaföldvár
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:100 m2
- Telekterület:256 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
ELADÓ HÁZ DUNAFÖLDVÁRON !!
Eladó egy ékszerdoboz vert falú p...
Eladó ház dunaföldváron! ! Eladó egy ékszerdoboz vert falú parasztház a városközpontban! - Sarok telken található. a ház végénél folytatólagosan van még egy ház, ezért osztatla közös tulajdon. - a szomszédtól teljesen külön van kerítve és szerződésbe is le van fektetve. Így nincs semmi akadály az eladásban.
-Ház 3 szobából, nagy konyha-ebédlő, fürdő, wc ből áll. -Egy szobába van műanyag ablak a többi 2 rétegű üvegezett fa ablakok. -Villany vezeték fele ki lett cserélve. -Tető lécezés és a cserepezés pár éve lett lecserélve. -A vert falank köszönhető, hogy nyáron 26 c foknál nincs melegebb. Ehhez hozzá segít egy gyönyörű nagy sárgabarackfa ami még pluszba adja a nyári hűvöset. -Fűtésől gázkazán gondolkodik és egy csodás nagy kandalló, ami a mai világba kincset ér! -A ház szerkezete és az állapota rendbe van, igazán egy tisztasági festés után költözhető.
Az udvar kicsi kb. 150m2-es fűves, locsoló berendezés bele van építve. Ezért annak ajánlom aki nem kapálni szeretne hanek csak kiülni a nyugalom szigetére egy kávéra vagy a családdal piknikezni!
Mivel központba van így iskola, orvos, bolt minden közel van.
Ha bármilyen hitelre van szüksége kollégánk szívesen segít. Ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal- FIX 3% lakáshitelre megvehető


