Eladó felújítandó ház - Dunaharaszti (33493794)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dunaharaszti
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:85 m2
  • Telekterület:474 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Bazsó Zoltán
+36-(70)-391-1013
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Dunaharaszti Alsóvárosában eladó felújítandó családi ház!

Dunaharasztin Alsóvárosi részen eladó 85nm családi ház 474nm telken.
Az épület teljes körűen felújítandó vagy bontandó. Az utcafront 12m alatti szélességgel bír.

A ház vegyes falazatú (tégla, vályog)
fűtése gázkonvektror
Az ingatlan két részből áll.
1. Épületrész
2 szoba, konyha étkező, fürdő, kamra

2. Épületrész
komfort nélküli
szoba, konyha étkező, kamra

Telken további melléképületek találhatóak.
Jelenleg hagyatéki eljárás alatt. (Foglalózás lehetséges) Birtokba vétel 2-3 hónap
Az ai által készített képekkel az ingatlan hangulatának és lehetőségeinek bemutatását segítjük. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Dunaharaszti felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dunaharaszti oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 44990000 Ft és mivel az alapterülete 85 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 529294 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bazsó Zoltán összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal