Eladó újszerű állapotú ház - Dunakeszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunakeszi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:340 m2
- Telekterület:1416 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1930
- Szobaszám:6
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Molnár Dóra Zsuzsanna
+36-(70)-633-9687
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ026774
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Dunakeszi
Eladó egy különleges otthon a Dunakeszi-Alagi villanegyedben ahol a csend találkozik a történelemmel.
Dunakeszi Alagi villanegyedének egyik legexkluzívabb, ősfás telkén elhelyezkedő ingatlan most 199 millió Ft-ért új tulajdonosra talál egy hely, ahol nemcsak egy házat, hanem egy életérzést is kap.
Ez az 1930-as években épült, majd a 2000-es évek elején teljesen felújított, azóta folyamatosan karbantartott ingatlan két épületből áll egy 1416 nm-es ősfás kertben ideális családoknak, többgenerációs együttéléshez vagy otthoni irodával kombinált élettérnek.
Elhelyezkedés: a csendes, nyugodt utcában található ingatlan közel a főúthoz, mégis távol a forgalom zajától, így a mindennapi kényelem és a béke egyszerre élvezhető. Ráadásul pár perc sétára van az Alagi Lovasegylet és a hagyományos lóversenypálya történelmi tere, ami különleges hangulatot és egyediséget ad a környéknek.
Főépület 240 nm otthonosság és tágasságNagy, világos nappali + 4 hálószoba. Tágas 43 nm-es konyha-étkező közös reggelikhez és baráti vacsorákhoz. 25 Nm napos terasz reggeli napfény, esti beszélgetések2 fürdőszoba kényelmes mindennapok. 30 Nm pince, elegáns cserépkályha a nappaliban, meghitt terek. a 3, 3 m-es belmagasság még tágasabbá és fényesebbé teszi az otthont.
Fűtés: gázcirkó + nappaliban cserépkályha.
Második ház: a telken egy különálló, 40 nm-es épület is található, amely jelenleg klubszobaként funkcionál. Tökéletes vendégháznak, otthoni irodának vagy akár kiadásra is.
Fűtés: gázkonvektor. Kényelem a területen, 43 nm garázs motoros garázsajtóval, fedett kocsibeálló, automata kovácsolt vaskapu és kerítés. Automata öntözőrendszer saját kútról, gyönyörű kert minden évszakban. Miért különleges ez az otthon? Közel a természethez és a helyi lovassport örökségéhezIdeális nagycsaládosoknak, generációk együttélésére vagy kreatív életvezetésre. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

