Eladó újszerű állapotú ház - Eger (72925759)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 11 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
155 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Eger
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:260 m2
  • Telekterület:399 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2008
  • Szobaszám:5 + 1 fél
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Dupla komfortos
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Csák Andrea
Csák Andrea
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Eger, Hatvanihóstya, 260nm, 155000000 Ft

Páratlan ingatlan, kiváló HELYEN! !
Fedezze fel energiatakarékos és modern életstílus új otthonát Eger szívében!
Az eladó ingatlan a Szederkényi Nándor utcában bocsátja rendelkezésre mindazt a kényelmet és praktikusságot, amire Ön és családja valaha is vágyott. a 2008-ban épült ingatlan minden részletében a korszerűséget és komfortot helyezi előtérbe, és most új, szerető tulajdonosát keresi.

Az ingatlan 399 négyzetméteres telken helyezkedik el, 260 négyzetméteres lakótérrel, falazata ytong és 10 cm szigeteléssel. a korszerű, műanyag nyílászárók és a velux tetősík ablakok biztosítják a bőséges természetes fényt és a kitűnő szigetelést. a cserép tetőfedés megadja a hagyományos eleganciát, míg a 10kw napelem és az Ariston vízmelegítő gondoskodik az alacsony rezsiköltségekről és a fenntartható energiafelhasználásról.

Ez a ház a sokrétű fűtési rendszerével - cserépkályha, villany panel, gázkazán radiátorokkal és padlófűtés - biztosítja a megfelelő hőmérsékletet az egész évben. Az ingatlan alsó szintje, tágas előtérrel, gépészeti helyiséggel és dupla garázzsal várja az új lakóit.

Az emeleti részen az otthon központja, ahol az első osztályú konyha, étkező és nappali egysége maradandó élményt nyújt. Ezt kiegészítik a két külön nyíló szoba, gardrób és különálló fürdőszobák, valamint egy tágas 60 négyzetméteres fedett terasz, amely a konyhából léphető ki.

Egyáltalán nincs hiány további helykényelemben: a tetőtérben két tágas szoba, saját fürdőszobával és toalettel, valamint egy külön előtér található. a fedett terasz alatti rész pihenésre szolgál, nyolc férőhelyes szauna és további zuhanyzó, toalett, tároló és pince biztosítja a kényelmet.

Az ingatlan különlegessége még a ház folytatásában található 40 négyzetméteres helyiség, amely tárolóként funkcionál, de könnyen átalakítható külön lakrésszé vagy irodává! Ideális lehetőséget kínál két generáció együtt élésére, befektetésre vagy akár apartman/panzió létrehozására.

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, amely per- és tehermentes, és az Ön kényelmét szolgálja. További információért és megtekintési időpont egyeztetéséért keressen bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal