Eladó átlagos állapotú ház - Eger
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Eger
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:130 m2
- Telekterület:1000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:Telken belül
- Kapcsolatfelvétel

Zánki Zoltán
+36-(70)-368-3617
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 088
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Összkomfortos, felujítandó ház Eger csendes utcában.
Eger csendes kertvárosi részén, jól megközelíthető helyen a Fertőbánya utcában, eladásra kínálok egy összkomfortos, felújítandó állapotú családi házat nagy telken, garázzsal, melléképületekkel. Szerkezete:kő alapú téglaház, palafedésű héjazattal. Radiátoros fűtésrendszer.
A ház lakószintje mintegy 80 nm -es 2 +1 szobás, fürdő, wc külön, előszoba, konyha és spájz helyiséggel. a szobák hagyományos parkettásak. Valós alaprajz, valós képek nincs photoshop.
Az alsó szint további mintegy 50 nm , 2 m-es belmagassággal, itt 1 szoba, tároló, műhely található, továbbá 2 db gáz és egy vegyes-tüzelésű kazán.
Az udvaron egyéb tárolóhelyek mellett, egy nagy méretű aknás garázs is van, sőt a kert, a maga mintegy 1000 nm -es méretével további fejlesztési lehetőséget ad. Az összközműves telek trapéz alakú, kb. 20 X 50 m, ahol az utcafront rész a 20 m.
Eger történelmi város, diákváros, az egyik legkedveltebb magyar turisztikai célpont-méltán- így befektetési szempontból kiemelten ajánlott.
Az ingatlanról elsősorban telefonon érdeklődjön!
Ingatlanja adás-vételéhez teljes körű ügyintézést biztosítunk, ideértve a kedvezményes hitellehetőséget is, ingatlan és hitel egy kézben.
Ingatlanközvetítés féláron, itt nincs áfa!
Amennyiben a vásárláshoz el akarja adni saját ingatlanját, szívesen segítek.
Megtekintési igényét kérem előre jelezze telefonon, min. 1 Nappal korábban.
Idegen anyanyelvű vevők részére is állok rendelkezésre.
EU-n kívüli vásárlók ügyintézésre bejáratott gyakorlattal rendelkezünk.
If you are foreign citizen, please do not hesitate to contact me via email. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Egeri átlagos állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Eger oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 80000000 Ft és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 615385 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zánki Zoltán összes hirdetése között.

