Eladó jó állapotú ház - Esztergom (23292647)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Esztergom
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:76 m2
  • Telekterület:403 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:2
Zágonyiné Farkas Bianka
+36-(30)-601-5045
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ098534
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Esztergom

Eladó hangulatos családi ház Esztergom-Szentgyörgymezőn

Esztergom közkedvelt, nyugodt részén, Szentgyörgymezőn eladó egy 76 m²-es családi ház, 403 m²-es gondozott telken.

Az ingatlan helyiségei:

2 szoba
világos előszoba
konyha-étkező
fürdőszoba
kamra

A ház jó elosztású, igény szerint tovább alakítható.

Főbb jellemzők:
vegyes falazat
cserépfedésű tető
cserépkályhás fűtés radiátoros hőleadással
hűtő-fűtő klíma
nappali és éjszakai áram
gáz a ház előtt
részben műanyag nyílászárók

A telken található egy különálló, 20 m²-es melléképület, amely jelenleg szépségszalonként működik. Saját vizesblokkal és klímával rendelkezik, így vállalkozásra, külön lakrésznek vagy vendégháznak is alkalmas lehet.

További extrák:

különálló garázs
udvari és utcai parkolási lehetőség
rendezett, intim kert

Kiváló választás azok számára, akik csendes, családias környezetben keresnek otthont, jó lokációval.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Esztergomi jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Esztergom oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 69900000 Ft és mivel az alapterülete 76 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 919737 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zágonyiné Farkas Bianka összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dorog összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal