Eladó átlagos állapotú ház - Esztergom
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Esztergom
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:47 m2
- Telekterület:479 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Horváth Lara
+36-(30)-760-1198
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ028046
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Esztergom
Eladásra kínálok Esztergom-kertvárosban, az Eperjesi utcában egy 47 nm alapterületű családi házat, 479 nm telekkel. Az ingatlanban 2 szoba, konyha-étkező és fürdőszoba lett kialakítva. a fűtése jelenleg vegyes tüzelésű kazánnal megoldott. a családi ház költözhető állapotban van, az elmúlt évben a burkolatok, nyílászárók, tető cseréje megtörtént, kívülről szigetelve. Per és tehermentes, azonnal költözhető. Tulajdoni lap szerint Kivett/ lakóház, udvar, gazdasági épületA közelben óvoda, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőség is található. Ajánlom minden korosztály számára aki szereti a nyugodt, és a kertvárosias környezetet. Esztergom-kertváros Budapesttől 40 km-re, Esztergomtól 8 km-re található, teljesen összeépülve Dorog városával. Az utca végében található a Palatinus tó strandja, amely nyáron kiváló lehetőséget nyújt a vizek és a vízi sportok szerelmeseinek. . a települést 111-es főút szeli ketté, megközelíthető még a Budapest-Esztergom-vasútvonalon is. Az ingatlan megvásárlásához teljes körű ügyintézéssel állok rendelkezésükre egészen a birtokba adásig. Az ingatlan megvásárlásához CSOK, Otthon Start (3%) és egyéb hitel is igényelhető. a hitelügyintézés ügyfeleinknek díjmentes a Credipass bankfüggetlen szakértőinek segítségével. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítek. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Esztergomi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Esztergom oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 43500000 HUF és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 925532 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Horváth Lara összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Bécsi út összes hirdetése között is.

